شهر نوشت
سه شنبه 12 اسفند 1393
شنبه 9 اسفند 1393
دوشنبه 13 بهمن 1393
آرشیو
 
گزارش شهر
سه شنبه 12 اسفند 1393
پنجشنبه 7 اسفند 1393
آرشیو
 
کافه شهر
شنبه 25 بهمن 1393
پنجشنبه 23 بهمن 1393
پنجشنبه 2 بهمن 1393
آرشیو
 
کلان شهر
دوشنبه 27 بهمن 1393
آرشیو
 
جهان شهر
دوشنبه 11 اسفند 1393
دوشنبه 4 اسفند 1393
يکشنبه 3 اسفند 1393
آرشیو
 
آمار سايت
مهمان : 7268
اعضا عضو سایت : 17
اعضا آنلاین : 22
امروز : 9227
ديروز : 13790
ماه : 176425
كل : 9887591
 
تاریخ : پنجشنبه چهاردهم مهر 1390     |     کد : 5568
سخنگوی شورای اسلامی شهر:
روند توسعه تبریز توقف ناپذیراست


خبرگزاری شهریار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: روند توسعه و عمران و آبادانی تبریز توقف ناپذیر است.

خبرگزاری شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز گزارش داد، دکتر شیری آذر در آئین بهره برداری از خیابان خیربانو با اعلام این که طی سال های گذشته برنامه ریزی ها و اقدمات موثر و مثبتی از سوی شورای شهر و شهرداری در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه پایدار تبریز انجام پذیرفته است خاطرنشان کرد: با این اقدامات ، شهر تبریز به شهری پیشرو و فعال در حوزه عمران شهری تبدیل شده و امید به دستیابی به توسعه پایدار نزد مردم و مسوولان شهری تبریز افزایش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاش های شهرداری تبریز و مناطق و سازمان های تابعه در راه عمران و آبادانی شهر افزود: زیرساخت های لازم برای تسریع روند توسط شورای اسلامی شهر تبریز فراهم شده و شهرداری تبریز روند خدمت رسانی به مردم را بخوبی انجام می دهد تا شهرتبریز به جایگاه واقعی خود در بین کلانشهرهای کشور دست پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین ثبات مدیریت در چند سال اخیر را نشانگر تلاش های شهردار تبریز برای موفقیت و پیشرفت و آبادانی شهر تبریز اعلام و تاکید کرد: ثبات مدیریت در شهرتبریز  و تعامل موجود میان نهاد شورا و شهرداری علاوه بر آثار مثبت در بحث توسعه شهری ، منجر به فرهنگ سازی مدیریتی در کشور شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه سخنان خود با ابراز ناخرسندي از عدم تخصيص حمايت‌هاي ملي و دولتي به شهرداري تبريز گفت: متأسفانه هيچ گونه حمايتي در سطح كلان كشور از شهرداري نمي‌شود و اين امر روند توسعه شهر را با كندي روبرو مي‌كند.

وی ادامه داد: امیدواریم دولت عنایت و توجه ویژه‌ای به مسائل و مشکلات کلان شهرها به ویژه تبریز داشته باشد.

دکتر شیری آذر  با بیان این که برخی از پروژه‌های بزرگ در کلانشهرها بدون کمک دولت قابلیت اجرایی ندارد، گفت: برای نمونه در کلان شهر تبریز در پروژه‌هایی همانند قطار شهری، آبدار کردن مهرانه‌رود و طرح تبادل امام علی (ع)، دولت به وظیفه خود عمل نکرده است و سهم خود را پرداخت نمی‌کند.

وی توجه به حمل و نقل عمومی در کلانشهرها را دیگر مطالبه مردم از دولت دانست و گفت: متاسفانه امسال هنوز دولت پولی از سهم خود به حساب شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز واریز نکرده است و انتظار داریم با توجه به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، دولت سیاست منسجم و اصولی را برای گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهرها  پیاده کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همچنین با  ابراز خرسندي از افتتاح پي‌در‌پي پروژه‌هاي عمراني خدماتي شهرداري تبريز اين حجم از خدمات رساني به عموم شهروندان را در راستاي پاسخگويي به مطالبات شهروندان و نيز عمل به تكاليف اعضاي شوراي اسلامي شهر دانست.


کلمات کلیدی :
نوشته شده در   پنجشنبه 14 مهر 1390  ساعت  14   توسط   مدیر سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید