شهر نوشت
سه شنبه 5 خرداد 1394
سه شنبه 18 فروردين 1394
آرشیو
 
گزارش شهر
يکشنبه 27 ارديبهشت 1394
پنجشنبه 24 ارديبهشت 1394
آرشیو
 
کافه شهر
دوشنبه 7 ارديبهشت 1394
يکشنبه 16 فروردين 1394
آرشیو
 
کلان شهر
دوشنبه 14 ارديبهشت 1394
آرشیو
 
جهان شهر
چهارشنبه 6 خرداد 1394
دوشنبه 28 ارديبهشت 1394
شنبه 5 ارديبهشت 1394
آرشیو
 
استادیوم شهر
چهارشنبه 6 خرداد 1394
چهارشنبه 6 خرداد 1394
چهارشنبه 6 خرداد 1394
آرشیو
 
آمار سايت
مهمان : 5100
اعضا عضو سایت : 17
اعضا آنلاین : 2
امروز : 21639
ديروز : 26621
ماه : 166095
تعداد مطالب : 18361
كل : 11257309
 
تاریخ : پنجشنبه چهاردهم مهر 1390     |     کد : 5568
سخنگوی شورای اسلامی شهر:
روند توسعه تبریز توقف ناپذیراست


خبرگزاری شهریار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: روند توسعه و عمران و آبادانی تبریز توقف ناپذیر است.

خبرگزاری شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز گزارش داد، دکتر شیری آذر در آئین بهره برداری از خیابان خیربانو با اعلام این که طی سال های گذشته برنامه ریزی ها و اقدمات موثر و مثبتی از سوی شورای شهر و شهرداری در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه پایدار تبریز انجام پذیرفته است خاطرنشان کرد: با این اقدامات ، شهر تبریز به شهری پیشرو و فعال در حوزه عمران شهری تبدیل شده و امید به دستیابی به توسعه پایدار نزد مردم و مسوولان شهری تبریز افزایش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاش های شهرداری تبریز و مناطق و سازمان های تابعه در راه عمران و آبادانی شهر افزود: زیرساخت های لازم برای تسریع روند توسط شورای اسلامی شهر تبریز فراهم شده و شهرداری تبریز روند خدمت رسانی به مردم را بخوبی انجام می دهد تا شهرتبریز به جایگاه واقعی خود در بین کلانشهرهای کشور دست پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین ثبات مدیریت در چند سال اخیر را نشانگر تلاش های شهردار تبریز برای موفقیت و پیشرفت و آبادانی شهر تبریز اعلام و تاکید کرد: ثبات مدیریت در شهرتبریز  و تعامل موجود میان نهاد شورا و شهرداری علاوه بر آثار مثبت در بحث توسعه شهری ، منجر به فرهنگ سازی مدیریتی در کشور شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه سخنان خود با ابراز ناخرسندي از عدم تخصيص حمايت‌هاي ملي و دولتي به شهرداري تبريز گفت: متأسفانه هيچ گونه حمايتي در سطح كلان كشور از شهرداري نمي‌شود و اين امر روند توسعه شهر را با كندي روبرو مي‌كند.

وی ادامه داد: امیدواریم دولت عنایت و توجه ویژه‌ای به مسائل و مشکلات کلان شهرها به ویژه تبریز داشته باشد.

دکتر شیری آذر  با بیان این که برخی از پروژه‌های بزرگ در کلانشهرها بدون کمک دولت قابلیت اجرایی ندارد، گفت: برای نمونه در کلان شهر تبریز در پروژه‌هایی همانند قطار شهری، آبدار کردن مهرانه‌رود و طرح تبادل امام علی (ع)، دولت به وظیفه خود عمل نکرده است و سهم خود را پرداخت نمی‌کند.

وی توجه به حمل و نقل عمومی در کلانشهرها را دیگر مطالبه مردم از دولت دانست و گفت: متاسفانه امسال هنوز دولت پولی از سهم خود به حساب شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز واریز نکرده است و انتظار داریم با توجه به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، دولت سیاست منسجم و اصولی را برای گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهرها  پیاده کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همچنین با  ابراز خرسندي از افتتاح پي‌در‌پي پروژه‌هاي عمراني خدماتي شهرداري تبريز اين حجم از خدمات رساني به عموم شهروندان را در راستاي پاسخگويي به مطالبات شهروندان و نيز عمل به تكاليف اعضاي شوراي اسلامي شهر دانست.


کلمات کلیدی :
نوشته شده در   پنجشنبه 14 مهر 1390  ساعت  14   توسط   مدیر سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید