نمایش همه
 • 2322339.jpg ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۲:۰۲

  مقایسه حمله قلبی و سکته قلبی/

  چگونه به جنگ سکته برویم!

  شهریارنیوز: درد یا احساس ناراحتی در قفسه سینه، ناراحتی قسمت بالای بدن، تنگی نفس، عرق سرد کردن، خستگی، تهوع و سرگیجه علائم شایع حمله قلبی می‌باشند.

 • گزارش تصویری: یک روز با زن تاکسی ران تبریزی ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۱:۱۸

  یک روز با بانوی تاکسی ران تبریزی

  از تاکسی راندن راضی‌ام

  اشاره: وقتی منتظر تاکسی بودم و انتظار داشتم یک تاکسی زن با یک راننده آقا و احتمالا هم سبیلو در مقابلم نگه دارد، با تعجب دیدم راننده‌ای که برای سوار کردن من و دخترانم ایستاده یک زن است. ما هم که سرمان درد می‌کند برای اینجور سوژه‌ها. سر صحبت باز شد و سر حرف‌های خانم محبی. شماره‌اش را گرفتم و برای چند روز بعد قرار مصاحبه را تنظیم کردم. آمد و با گشاده‌رویی پاسخگوی سوال‌هایم شد.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۹:۰۱

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی:

  وضعیت مناسب ترافیک، مرهون فرهنگسازی است

  شهریارنیوز: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی ضمن حضور در جشنواره بزرگ تابستانی با سرفصل آموزش شهروندی گفت: وضعیت مناسب موجود ترافیکی در سطح شهر تبریز در سایه فرهنگسازی و استقبال مردم تبریز از اجرای طرح های آموزشی در زمینه ترافیک شهری است.

 • Tabrizs.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۰۸:۵۷

  نگاهی بر وضعیت ورود مسافران تابستانی به تبریز؛

  هوای دلپذیر تبریز، محرکی مهم برای سفر به شهر اولین ها

  شهریارنیوز: با شروع فصل گرم تابستان، هموطنان زیادی از اقصی نقاط کشور با حضور در مناطق کوهستانی آذربایجان، به گشت و گذار در طبیعت بکر و باصفای این منطقه پرداخته و از زیبایی های آن لذت می برند به طوری که همگان می دانند شاید نتوان لنگه جنگل ها و اماکن تاریخی و دیدنی این دیار را در استان های شمالی کشور یافت.

 • 898.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۰۹

  بانک کشاورزی پایلوت اجرای طرح تسهیلات "یارا کارت" ؛

  وام پنج میلیون تومانی بگیرید وحساب یارانه تان را برای بازپرداخت معرفی کنید

  شهریارنیوز: رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی در پاسخ به این سوال که چرا فقط بانک کشاورزی شروع به اعطای تسهیلات یارا کارت کرده است، گفت: قطعاً به همه بانک‌های دولتی به تدریج این کار را شروع خواهند کرد.

 • 36534563456.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۰:۳۲

  بررسی پرونده قتل آتنا در گفت و گو با یک کارشناس:

  بیماران جنسی چه ویژگی هایی دارند؟

  شهریارنیوز: آتنا را امروز خیلی‌ها می‌شناسند اما هیچ‌کس تا آن روز ، آن دوشنبه‌ سیاهی که آتنا وارد مغازه رنگرزی شد او را نمی‌شناخت؛ هیچ‌کس آتنا را وقتی که ترسیده بود، وقتی از وحشت نفس‌اش به شماره افتاده ‌بود ندیده بود!

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۷:۵۱

  پورابراهیمی به مهر خبر داد؛

  هیات تطبیق، مصوبه هیات وزیران در مورد «سهام عدالت» را لغو کرد

  شهریارنیوز: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با پیگیری کمیسیون و اصرار اعضا بر غیرقانونی بودن مصوبه دولت در خروج شرکت های سودده از سهام عدالت، هیات تطبیق مصوبات با قوانین، این مصوبه را لغو کرد.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۷:۳۴

  وجود نظام پزشکی قدرتمند؛

  ضرورت اصلاح تعارض بین پزشک و بیمار

  شهریارنیوز: نمایندگان انجمن های علمی پزشکی بر این عقیده اند که در دوره جدید فعالیت سازمان نظام پزشکی کشور، می بایست افراد قوی حضور داشته باشند تا بتوانند مشکلات بیماران و جامعه پزشکی را کاهش دهند.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۷:۲۷

  اندر احوالات متقاضیان وام خرید مسکن؛

  دریافت وجوه اضافه به اسم کارمزد ارزیابی ملک غیرقانونی است

  شهریارنیوز: متقاضیان دریافت وام خرید مسکن می بایست در مرحله ارزیابی ملک مبلغی بابت کارمزد پرداخت کنند که روش محاسبه آن برای وام های مختلف، ثابت است؛ اما مبلغ وام در تعیین نرخ کارمزد مؤثر خواهد بود.

 • 2502001.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۰۸:۳۰

  گزارش/

  قماربازان آنلاین، زندگی را به نرد قمار می بازند

  شهریارنیوز: هر چند پلیس فتا به دفعات متعدد درباره سایت‌های شرط‌بندی و پیش‌بینی هشدار داده است اما ظاهراً هشدارها کارساز نیست و شرط‌بندی کنندگان و قماربازان همچنان می‌خواهند به دار و ندار خود در پیش بینی و شرط بندی چوب حراج بزنند.

 • index.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۲:۴۶

  به مناسبت عید سعید فطر؛

  عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

  شهریارنیوز: طبيعت با بهار طراوت مى‏يابد و معنويت با بهار رمضان اوج مى‏گيرد. بهار طبيعت با نوروز آغاز مى‏شود و بهار معنويت با ماه رمضان. سردى طبيعت با شكوفه‏هاى بهارى و سرود بلبلان رخت بر مى‏بندد و يخهاى عصيان و نافرمانى، با زمزمه‏هاى نيمه شب رمضان و ترنم دعاى رمضانيان محو مى‏شود.

 • 11.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۸:۵۵

  گشتی در مرموزترین کارخانه دنیا؛

  پارک علم و فناوری لانژوا چین، کارخانه ای که آیفون هم آنجا تولید می شود

  شهریارنیوز: اکثر آیفونهایی که در دست دارید در یکی از مرموزترین کارخانجات دنیا تولید می شود، محیطی که خشونت در آن از پایگاههای نظامی هم بیشتر است.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۸:۲۳

  نوای «الفراق» در کوچه‌ها می‌پیچد

  تجلی فرهنگ«همسایه داری» در رمضان

  شهریارنیوز: رمضان دیگری به روزهای پایانی خود رسید و مردم مشتاق ایران‌زمین عاشقانه آغوش گشودند تا مهمان سفره پربرکت خداوند باشند، مهمانی که در آن نوای آئین‌های رمضان به گوش می‌رسد، آیین‌هایی برای سفره‌های افطار و سحر که شیرینی آن زیر زبان ماندگار می‌شود.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۲:۰۹

  در میان گذاشتن حرف هایی حسابی که حالمان را خوب کند

  با خدا در شب های قدر چگونه حرف بزنیم؟

  شهریارنیوز: در مفاتیح الجنان ادعیه و مناجات‌های بسیاری زیبایی وجود دارد که حرفهای دل بسیاری از ماست. حرفهایی که بعد از در میان گذاشتن آن با خدا حسابی حالمان را خوب کند.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۰۹:۰۱

  از اذان صبح تا تذان مغرب؛

  ایرانی‌ها در غربت چطور روزه می‌گیرند؟

  شهریارنیوز: حال و هوای ماه رمضان در کشورهای مختلف با هم فرق می‌کند، به سراغ برخی از ایرانیان خارج از کشور رفتیم و از آن‌ها خواستیم برای‌مان از این حال و هوا بگویند.

 • 13951221001116_Test_PhotoH.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۰۹ ۱۲:۱۲

  تبریز 2018؛ در قاب دهکـده المپیـک

  گردشگری ورزشی؛ حلقه مفقوده تبریز 2018

  شهیارنیوز: برای انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، باید از تمام ظرفیت‌های موجود در شهر تبریز بهره‌مند شد.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۰۸:۱۱

  محققان دریافته اند؛

  این خوراکی‌ ها شما را مبتلا به آلزایمر می‌کنند!

  شهریارنیوز: با وجود اینکه مصرف فست فود، خوراکی‌های شیرین و پرچرب باعث ابتلای افراد به بیماری‌های مرگبار به ویژه آلزایمر می‌شود، اما مصرف برخی خوراکی‌های سالم نیز می‌تواند اثر تخریبی برای مغز داشته باشد.

 • لگو مان رمضان.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۰۴ ۱۱:۱۰

  عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری:

  رمضان امسال 30 روزه است

  شهریارنیوز: عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اعلام جزئیاتی از رویت هلال ماه مبارک رمضان گفت:‌ به احتمال زیاد همانگونه که در تقویم آمده است روز شنبه اول ماه مبارک رمضان است.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۱:۱۴

  پاتوقی برای هدفمند کردن اوقات فراغت؛

  کافه ای با منوی متفاوت در تبریز

  منوی این کافه بسیار متفاوت از کافی شاپ‌های دیگر است و نکته جالب اینکه در این کافه کوچک ۷۰ تا ۸۰ عنوان خوراکی و نوشیدنی برای مشتریان سرو می‌شود. در این کافه به هیچ وجه مواردی از قبیل همبرگر، پیتزا و ساندویچ‌های سرد و گرمی که مثل نقل و نبات در دیگر کافی شاپ‌ها و ساندویچی‌ها یافت می‌شود، وجود ندارد.

 • 783.jpg ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۰:۳۶

  از خودم دور مانده بودم

  شهریارنیوز: پای صحبت‌های اصغر یوسفی‌نژاد کارگردان فیلم «اِئو» برگزیده بخش مسابقه جشنواره جهانی فیلم فجر

 • wax-worm-01-889x534.jpg ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۰۹:۳۴

  کرم ها، انقلابی در مدیریت پسماندهای پلاستیکی

  شهریارنیوز: مواد پلی اتیلنی جزء اصلی بسیاری از مواد پلاستیکی مانند ظروف سبک و کیسه های پلاستیکی مخصوص خرید و حمل و نقل هستند که استفاده بدون وقفه از آنها، یکی از بزرگترین چالش های مدیریت پسماند را بوجود آورده است.

 • metro3.jpg ۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۰۹:۱۴

  انتقال درختان مركز شهر برای احداث 2 ایستگاه مترو

  شهریار نیوز: بر اساس آمار موجود، ‌تبریز یكی از فقیر‌ترین كلانشهرهای كشور از نظر وجود فضای سبز است. این شهر ۱۳۲ پارك فعال دارد كه این تعداد شامل ۴۵ پارك همسایه‌ای، ۵۲ پارك محله‌ای، ۲۵ پارك ناحیه‌ای، ۶ پارك منطقه‌ای و ۴ پارك شهری است كه سهم مركز تبریز از این تعداد كم نیز كمتر از شمار انگشتان یك دست است.

 • photo_2017-04-17_09-31-36.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۴۰

  قبل از خرید یا تمدید بیمه خود حتما این مطلب را بخوانید؛

  ۵ اشتباه رایج در فرآیند خرید و مدیریت بیمه

  شهریارنیوز: وقتی که پای انتخاب بیمه به میان می‌آید، شاید ساده‌ترین راه این باشد که در میان دوستان‌تان پرس‌وجویی کنید یا اینکه شرکتی را انتخاب کنید که همان روز آگهی‌اش را هنگام دیدن سریال مورد علاقه‌تان از تلویزیون دیده‌اید، شاید هم شُعار احساسی‌ای که روی یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی دیده‌اید، نظر شما را به خودش جلب کند و فوری برای خرید اقدام کنید. اما باید بدانید اگر بیمه‌تان را بر اساس هرکدام از این راه‌ها انتخاب کنید، احتمال اینکه به زودی پشیمان شوید خیلی زیاد است.

 • 77777777777777.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۰۹:۰۵

  علی جزینی؛ نفر اول نخستین فراخوان فیروزه سرخ تبریز:

  گرافیک، هنری مردمی و در خدمت انقلاب بوده است

  شهریارنیوز: قیام 29 بهمن مردم تبریز به عنوان حماسه ای مردمی و جوششی، دارای جنبه های مختلف و پیچیده و نیازمند شناخت و بررسی و کنکاش بیشتر است و از این رو، هنر انقلاب، راهی برای نمایاندن چهره مردمی انقلاب است.

 • 111350.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۹:۲۳

  معروف‌ترین دروغ‌هایی که فکر می‌کنیم حقیقت دارد!

  شهریارنیوز: برخی اتفاق‌ها در دنیا وجود دارد که بسیاری از ما آن‌ها را از کودکی شنیده‌ایم و از همین رو باور کرده‌ایم، اما برخی از آن‌ها چندان هم حقیقت ندارند.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۰۹:۴۷

  مسائل حقوقی؛

  تمکین چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟

  شهریارنیوز: همین که نکاح یا ازدواجی از منظر قانونی و شرعی به درستی واقع شد، به دنبال خود حقوق و تکالیفی را برای زوجین ایجاد می‌کند. یکی از آثار نکاح از منظر قانونی ایجاد رابطه‌ی زوجیت است. مقصود از این رابطه نیز مفهوم عامی است که همه‌ی روابط شخصی (غیر مالی) و مالی زوجین را دربرمی‌گیرد و تخصیص آن به روابط زناشویی با معانی این کلمات همخوانی ندارد.

 • 16-9-17-133248moze.png.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۸:۳۸

  تصویری که از خروس‌ها داریم چه شکلی است؟

  نقش خروس در زندگی ایرانیان چیست؟

  شهریارنیوز: سال ۹۶، سال خروس نامگذاری شده است. این حیوان اهلی در ادوار مختلف نقش مختلفی در زندگی ایرانیان داشته چه زمانی که حکم آلارم صبحگاهی را داشته اند چه حالا که در لیگ خروس های جنگی شرکت می کند.

 • index.png ۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۰۹:۳۶

  مطالعه جدید نشان می دهد؛

  اکسیر طول عمر در «فرزند دار شدن» است

  شهریارنیوز: مطالعه جدید نشان می دهد داشتن فرزند به افزایش طول عمر کمک می کند.

 • 13951224001535_Test_PhotoH.jpg ۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۰۹:۱۴

  وقتی زمین ناز تو را در آسمان ها می کشید؛

  از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

  شهریارنیوز: خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.

 • shahrdar39.jpg ۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۸:۲۴

  شهردار تبریز:

  بانک شهر، به دوره بلوغ بانکی و تکامل سیستماتیک خود نزدیک شده است

  شهریارنیوز: شهردار تبریز در آستانه سال جدید در گفتگویی پیرامون تاثیر متقابل بانک شهر و شهرداری‌ها، خاطرنشان کرد: روند فزاینده سرمایه‌های بانک شهر، موجب شده این بانک، با ضریب اطمینان و تاثیرگذاری بیشتری در محورهای مختلف توسعه شهر نقش‌آفرینی کند.