نمایش همه
 • 2502001.jpg ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۰۹:۳۸

  پژوهشگر مالیات مسکن مطرح کرد؛

  انتقال هزینه مالیات ساخت به خریدار اشتباه است/احتمال رونق سندسازی

  شهریارنیوز: عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران گفت: در هیچ جای دنیا مالیات فعالان اقتصادی از جمله انبوه سازان بر مصرف کننده تحمیل نمی شود.

 • 1.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۱:۲۹

  رابطه کارگر، کارفرما و دولت در دنیا و ایران

  شهریارنیوز: انقلاب صنعتی و شکل گیری نظام سرمایه داری، نظم اقتصادی و اجتماعی خاصی به همراه داشت؛ ترتیبات سنتی رابطه کارگری و کارفرمایی در این دوره درهم ریخت.

 • ا سبد معیشتی.jpg ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۰۸:۲۲

  در طلیعه ماه رمضان؛

  روایت بانک مرکزی از گرانی و ارزانی کالاها/۴ گروه کالایی گران شدند

  شهریارنیوز: تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه از مواد خوراکی در تهران، از افزایش قیمت در ۴ گروه کالایی، کاهش در سه گروه و ثبات قیمتها در ۴ گروه کالایی حکایت دارد.

 • 2435157.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۰۸:۵۱

  اقتصاد در یک نگاه؛

  از اعلام شماره شبا برای سود سهام عدالت تا افتتاح پارس جنوبی

  شهریار نیوز: اقتصاد ایران در هفته ای که گذشت اگرچه تحت‌الشعاع ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری بود،افتتاح فازهای ۱۷تا۲۱ پارس جنوبی،خرید هواپیماهای مرجوعی، افزایش۱۰ درصدی حقوق کارمندان از جمله اتفاقات بود.

 • photo_2017-04-17_09-31-36.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۵۷

  نگاه آماری به وضعیت اقامت گردشگران؛

  معادله چند مجهولی اقامتگاه‌های نوروزی/ افزایش 2 درصدی اقامت هتل در نوروز 96

  شهریارنیوز: درحالی که معاون گردشگری کشور آمار اقامت مسافران در هتل‌ها را با دو درصد افزایش اعلام کرد اما رئیس جامعه هتلداران از کاهش ده درصدی اقامت در هتل‌ها خبر داد.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۸:۰۶

  فرار مالیاتی در ایران، چرا راحت است

  شهریارنیوز: پیش از هر چیز باید گفت که فرار مالیاتی به معنی توسل به وسایل متقلبانه و اقدام های غیرقانونی برای نپرداختن مالیاتی است که شخص مکلف به پرداخت آن است.

 • 683151_177.jpg ۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۱۰:۵۵

  نگرشی بر تاکید رهبر انقلاب در شعار سال های اخیر؛

  چرا اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال؟

  شهریارنیوز: با بهبود اشتغال و تولید، آرامش و امنیت جامعه تامین می شود، تا زمانی که به تولید داخل و سرمایه گذاری بها داده نشود به طور قطع اقتصاد مقاومتی و اشتغال حاصل نمی شود، اگر تولید ملی مبنا قرار گیرد ایجاد اشتغال را به همراه داشته و در واقع اقتصاد و تولید داخل زنجیره به هم پیوسته ای است که خروجی آن باید اشتغال جوانان باشد و به همین دلیل است که مقام معظم رهبری سه سال مداوم بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح می کنند.

 • photo_2017-02-27_08-47-34.jpg ۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۰۸:۰۲

  از میزان شکایت‌های صورت گرفته از خودروسازان؛

  ۷۴ درصد رای به نفع مشتریان صادر شده است

  شهریار نیوز: در ۷۴ درصد شکایت‌های صورت گرفته از خودروسازان، رای به نفع مشتریان صادر و منجر به دریافت خسارت، تعویض خودرو و حل عیب شده است.

 • 2369521.jpg ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۱۱:۰۴

  بر اساس گزارش های رسمی؛

  جزئیات خرید و فروش آتی سکه/۲۰هزار قرارداد امضا شد

  شهریار نیوز: معاملات آتی سکه در بورس کالا به ۲۰ هزار و ۵۴۵ قرارداد به ارزش دو هزار و ۸۸۸ میلیارد ریال رسید؛ بر این اساس نرخ سکه تحول تیر سال آینده، یک میلیون و ۳۲۶ هزار تومان تعیین شده است.

 • 2362494.jpg ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۰۹:۴۵

  معاون طیب نیا؛

  توقف موقتی یکسان سازی نرخ ارز/تا آخر سال خبری از ارز تک نرخی نیست

  شهریار نیوز: معاون وزیر اقتصاد با اشاره به شوک هایی که در بازار ارز طی دو ماه اخیر رخ داده است، از توقف موقتی اجرای پروژه یکسان سازی نرخ ارز خبر داد و گفت: تا پایان امسال، خبری از ارز تک نرخی نیست.

 • 1999936.jpg ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۰۹:۳۷

  وضعیت صنعت در آذربایجان شرقی؛

  پیشینه پر افتخار صنعت در آذربایجان

  شهریار نیوز: صنایع آذربایجان شرقی با وجود پیشینه پرافتخار خود، هم اکنون در زیربار مشکلات کمر خم کرده و از جایگاه واقعی فاصله گرفته اند.

 • 2356852.jpg ۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۰۹:۵۴

  اقتصاد هفته زیر ذره‌بین؛

  خبرهای یارانه‌ای با طعم اسکناس نو

  شهریار نیوز: اقتصاد ایران در هفته گذشته، تلخ و شیرین‌های بسیاری داشت. از نزدیک شدن به اتمام پرونده مزد ۹۶ تا شرایط برقراری دوباره یارانه‌های نقدی و در نهایت، توزیع اسکناس‌های نو برای عیدی شب عید.