نمایش همه
 • e6dcc067-6eb1-4142-882b-b7d2bd87b658.jpg ۱۳۹۷-۰۳-۱۷ ۰۹:۰۴

  شهریار گزارش می دهد؛

  عیادت شهردار تبریز از بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد/ مددجویان کمیته امداد چشم انتظار یاری مردم

  شهردار تبریز به همراه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی از بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد عیادت کرد.

 • گزارش تصویری: تداوم اجرای آسفالت در سطح شهر ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۰۸:۰۲

  شهریار گزارش می دهد؛

  نهضت آسفالت در خیابان های تبریز/ تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن آسفالت در کارخانجات شهرداری

  شهریارنیوز: شهرداری تبریز که در سال های گذشته بودجه قابل توجه خود را صرف بهسازی آسفالت معابر و خیابان‌های مناطق تحت مدیریت خود می کرد، با خریداری چندین کارخانه تولید آسفالت هزینه های خود را کاهش داده است.

 • 1_132.jpg ۱۳۹۷-۰۳-۱۰ ۰۸:۰۹

  حال خوش حوضه آبریز ارومیه هم، دریاچه را نجات نداد!

  شهریارنیوز: علی رغم میلیاردها تومان هزینه، ساعت ها جلسه و مطالعه علمی فرایند احیای دریاچه ارومیه به گونه ای طراحی و پیش می رود که حتی با افزایش 120 میلیمتری بارش های این حوضه در مقایسه با سال قبل، تراز آب دریاچه افزایش نیافته و روند کاهشی آن استمرار دارد.

 • 887863_982.jpg ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۱:۱۳

  اضطراب شب امتحان دانش‌آموزان را جدی بگیرید

  شهریارنیوز: سختگیری و توقع بالای والدین برای نمره عالی (مطلوب) و تاکید بیش از اندازه برای امتحان منجر به افزایش اضطراب دانش‌آموزان می‌شود.

 • کاروان سفیران 2018 (4).jpg ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۱:۴۹

  دستاوردهای اولین کارناوال گردشگری ایران / رزرو هتل های تبریز توسط گردشگران تابستانی

  شهریار نیوز: اولین کارناوال کشور در چهل سال گذشته با اتوبوسهای گردشگری تبریز 2018 تشکیل شده و با سفر به 13 استان و اجرای برنامه های فرهنگی و گردشگری به معرفی جاذبه های تاریخی، فرهنگی، اقتصادی، هنری و آثار و محصولات بومی "ایران از دریچه تمدن کهن شهر تبریز" پرداخت.

 • dsghdfghdfg.jpeg ۱۳۹۷-۰۲-۲۹ ۰۸:۱۶

  گزارشی از تاثیر رخداد «تبریز 2018» بر صنعت چرم و کفش این شهر

  پای «2018» در کفش تبریز

  شهریارنیوز: این روزها تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، میزبان مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان است؛

 • index.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۲۷ ۱۳:۲۴

  تبریز شهر موزه ها

  شهریارنیوز: تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی را می توان شهر موزه های ایران دانست؛ شهری که به تنهایی ١٤ موزه متنوع دارد. تبریز با داشتن پنج بار تجربه پایتخت بودن در سلسله های مختلف، آثار و بناهای تاریخی و موزه های غنی فراوانی دارد که هرکدام گوشه ای از تاریخ این بخش از سرزمین ایران را به نمایش گذاشته اند.

 • Untitled-1-1.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ ۱۴:۱۳

  گزارشی از رواج یک پدیده غیرانسانی

  بوی تند و خاطره‌ی تلخ اسید/ چهره قربانیان فریاد سقوط ارزش‌های انسانی است

  شهریارنیوز: افزایش آمار اسید پاشی در جامعه ایران و گسترش آن در کلانشهرها پیام هشداری در مورد فرسایش اخلاق و ارزشهای انسانی است که حساسیت و ضرورت توجه به آن را بیش از هر زمان دیگری مطرح می سازد.

 • 636556688874961556.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۲۰ ۱۰:۰۱

  حال دریاچه ارومیه ناخوش است چون:

  وزیر ناامید و وزارت‌خانه‌اش حتی مصوبه قانونی را ندید می‌گیرند!

  شهریارنیوز: به رغم بارش‌های فراوان در ماه‌های اخیر و پرشدن مخازن سدها، حقابه دریاچه ارومیه پرداخت نشده و نمی‌شود؛ موضوعی تاسف بار که نشانه شومی از یاس در آن دیده می‌شود.

 • فرش.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۸

  فرش ماشینی ترک در بازار فرش اصیل ایرانی

  برچسب ترک این بار روی فرش ایرانی

  شهریارنیوز: وقتی صحبت از کالای ایرانی می شود، بعضی محصولات مثل فرش ایرانی نه احتیاج به معرفی دارند نه تبلیغ. پس خیلی تعجب برانگیز است اگر بشنوید فرش خارجی هم در بازار ما برای خودش برو بیایی دارد.

 • 1808.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۴:۰۶

  رویاهایی که به تبریزیم رسید

  شهریارنیوز: مسافران از شهر و کشورهای مختلف هر کدام با فرهنگ و زبانی متفاوت، رویایی را از مرزهای قلب خود برای مردمان تبریز و جشنواره تبریزیم آوردند، رویایی از جنس مهر، دوستی و صلح تا در نخستین روزهای بهاری به گفتگوی فرهنگ ها بنشینند.

 • photo_2018-04-26_07-50-54.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۰۶ ۰۹:۲۶

  گزارش روزنامه "آرمان امروز" از مراسم تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور/

  دستمريزاد به تبريز

  شهریارنیوز: تبریز در قلب ایران نشسته است. کدام فصل از کتاب قطور تاریخ سیاسی و اجتماعی و فرهنگی این سرزمین را می‌توان ورق زد و در آن به نام تبریز برنخورد؟

 • 2750960.jpg ۱۳۹۷-۰۱-۱۵ ۰۹:۱۳

  مردم نوروز ۹۷ را چگونه گذراندند؟/ استقبال از مقاصد تازه گردشگری

  شهریارنیوز: نوروز ۹۷ نیز تمام شد و مردم از سفرهای خود برگشتند در این مدت افراد زیادی از موزه‌ها بازدید کردند و در هتل‌ها اقامت داشتند و به شهرهایی رفتند که کمتر شناخته شده بود.

 • images.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۱:۵۹

  تبریز 2018 به فکر طعم و مزه متنوع

  شهریارنیوز: هر چند کباب تبریز شهره خاص و عام است اما تنوع غذایی آن چیزی است که گردشگران به دنبال آن می‌گردند. غذا و نوشیدنی یکی از تفریحات ثابت مردم است، اما برخی پا را از دایره تفریح بیرون می‌گذارند و به‌دنبال تجربه مزه‌های تازه به‌شهرها و کشورهای دیگر سفر می‌کنند. گردشگران هم می‌کوشند تجربه‌ای در عادت غذایی بومیان کسب کنند. با این همه، ایران با‌وجود هزاران نوع دستور‌پخت غذاهای رنگارنگ، برای گردشگران خارجی اهل شکم‌گردی فقط با کباب شناخته می‌شود.

 • museum.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۱:۵۲

  شهر خانه‌های قاجاری؛

  در کوچه‌های تبریز تاریخ را ورق بزنیم

  شهریارنیوز: تبریز با قدمت چند هزار ساله، نمایشگر خانه‌هایی است که از گذشتگان به یادگار مانده‌اند. وجود ۸۰۰ خانه تاریخی و قدیمی در شهر تبریز، به نوعی این شهر را به عنوان پایتخت و ویترین خانه‌های تاریخی در ایران تبدیل کرده است.

 • index.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۱:۱۴

  تَبـریز؛ کُهن شهر سربلند

  شهریارنیوز: اینجا شهر تاریخ و اصالت است و نشاط و زندگی در آن جریان دارد‌. همواره بلندای کوه‌هایش، آبی‌ آسمانش، طراوت دشتهایش، برکتِ درختانش، گوهرهای خفته در نگاهش و سرانگشتان کیمیاسازِ مردمانش مورد توجه بوده است.

 • 139511041742293899780474.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۰۹:۴۹

  اینجا تبریز است، جان زمین!

  شهریارنیوز: اینجا تبریز است. همان تبریزی است که سرمه چشم از غبارِ چشمِ مهمان می‌کند و اینک که نرم نرمک به آغاز سال گردشگری کشورهای اسلامی نزدیک می شود زیباتر، آراسته‌تر و مشتاق‌تر از همیشه، دروازه‌های تاریخی‌اش را به روی مسافرانی گشوده که حضورشان مایه شادی و رضایتشان موجب دلگرمی است.

 • 339032_624.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ ۱۰:۴۹

  «قاضی جهان» کجاست؟ (+عکس)

  شهریارنیوز: استان آذربایجان شرقی از شهرستان هایی با نام‌های آذرشهر، اهر، اسکو، بستان‌آباد، بناب، تبریز، جلفا، چاراویماق، خداآفرین، سراب، شبستر، عجب شیر، کلیبر، گوگان، مراغه، مرند، ملکان، میانه، ورزقان، هریس، هشترود و هوراند تشکیل شده است.

 • 34425.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۳:۰۰

  شهرداری تبریز عزم خود را برای رفع معضلات آسفالت شهری جزم کرده است؛

  حل مسئله آسفالت موضوع اصلی این روز های شهر

  شهریارنیوز:آسفالت برای معابر شهر هم برای شهروندان و هم برای مسئولین در روزهای پایانی سال به موضوع حساسی تبدیل شده است. آمار آسفالت تولید و پخش شده توسط مجموعه شهری در سال 96بیش از 170 هزار تن است و مقدار تولید و پخش در ایام پایانی سال 3 الی 5 هزار تن پیش بینی شده است.

 • 1455968220360_redirect.php-th3.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۱۶ ۰۹:۰۰

  اکو توریسم چیست؟

  شهریارنیوز: لغت Eco Tourism که فرهنگستان لغات با کمک سازمان میراث فرهنگی کشور آن را معادل طبیعت گردی معنا کرده است، از نظر ریشه لغوی از دو جزء Eco و Tourism ساخته شده است.

 • 23761.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۱۳ ۰۸:۴۳

  در آستانه بهره برداری از نگارخانه و هنرساری تبریز؛

  غربت مقبره الشعرای تبریز درمیان طرح های ملی

  شهریارنیوز: قصه گوی تاریخ، به تبریز که می رسد، بیتوته می کند؛ از آن که قصه در این شهر بسیار است و هر کدام بیش از دیگری، گفتنی و شنیدنی.

 • 30.jpg ۱۳۹۶/۱۲/۱۰

  زلزله های تاریخی‌ تبریز‌، زنگ هشداری برای آینده

  شهریار نیوز: منطقه آذربایجان وبه خصوص شهر تبریز بر روی گسل سراسری(کمربند زلزله) آلپ هیمالیا قرار گرفته و همین عامل باعث شده تا این منطقه از خطرناک ترین نقاط زلزله خیز جهان به شمار رود به گونه ای که در گذشته بارها شاهد زمین لرزه های ویرانگر بوده است.

 • Picture5.jpg ۱۳۹۶-۱۲-۰۵ ۱۴:۲۲

  مجموعه صاحب‌الامر تبریز  (بزرگترین میدان حکومتی تاریخ ایران)

  شهریارنیوز: مجموعه صاحب آباد تبریز ازجمله مجموعه‌های تاریخی شهر تبریز و مقر حکمرانی دولتمردان صفویه، دوران آق قویونلوها (اجداد شاه اسماعیل اول)، بوده است و در اوایل صفویه نیز به عمارات و وسعت آن افزوده شده است که امروزه از این مجموعه بیش از چند اثر تاریخی بر جای نمانده است.

 • 603x339_story-1e5b1056-482a-5461-94f2-b82986060f8a_648078.jpg ۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۱۲:۴۱

  اسارت ایران در بحران آب و متولیانی که هم پای طبیعت آن را تشدید می کنند!

  شهریارنیوز: اگر همه خسارات آبی دهه های گذشته را در یک طرف ترازو قرار دهیم، آنچه در سال آبی کنونی رخ داده و در حال رخ دادن است، نه تنها با همه خسارات گذشته برابری می کند، چه بسا از آن بیشتر نیز باشد.

 • 13961113000408_Test_PhotoH.JPG ۱۳۹۶-۱۱-۱۴ ۰۷:۵۳

  موزه صفوی بناب تعطیل شد

  شهریارنیوز: متأسفانه موزه صفوی بناب که دارای آثار تاریخی ارزشمندی است و بازدید کننده‌های زیادی دارد، از 3 ماه پیش تعطیل شده است.

 • 139311161814496584681474.jpg ۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۱۲:۲۱

  در ایام الله دهه فجر انجام می پذیرد؛

  افتتاح 39 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری تبریز در 39 مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب

  شهریار نیوز: شهرداری تبریز به مناسبت 39 مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این دهه با بهره برداری از 39 پروژه عمرانی خدماتی این دهه را گرامی می‌دارد.

 • 91077264.jpg ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

  نگاهی به لزوم پیاده راه سازی در شهرهای بزرگ؛

  گسترش زیرساخت های انسانی، زیربنای توسعه شهری

  شهریارنیوز: امروزه در جوامع شهری تحکیم روابط شهروندان با کالبد شهر و طرح موضوع حفظ و باز آفرینی هویت شهری، با عوامل بسیاری گره خورده است.

 • 139301021049502292394514.jpg ۱۳۹۶-۱۱-۰۷ ۱۱:۵۵

  اینجا تبریز است

  شهریارنیوز: اینجا تبریز است. همان تبریزی است که سرمه چشم از غبارِ چشمِ مهمان می‌کند و اینک در سال گردشگری کشورهای اسلامی زیباتر، آراسته‌تر و مشتاق‌تر از همیشه، دروازه‌های تاریخی‌اش را به روی مسافرانی گشوده که حضورشان مایه شادی و رضایتشان موجب دلگرمی است.

 • 2627211.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۱۵

  "دیواری" که "دانه های خوشبختی" را به یادگار نشاند

  شهریارنیوز: نوای کاروان نمایش "بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم" ایستگاه به ایستگاه در شهر پیچید و خود را به پارک تاریخی ائل گولی رساند.

 • 1456087.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۱:۴۴

  جدید و قدیم را با هم ببافید

  شهریارنیوز: به هنگام مشاهده بافت های قدیمی شهرها، چیزی که به صورت جداناپذیری از آن در ذهن خطور می کند، گذشت زمان است.