پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۲
کد خبر35599

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد؛
هدفگذاری برای احداث ۲۰۰ سرویس بهداشتی در سطح شهر

جلسه شهردار تبریز با معاونت خدمات شهری و شهرسازی

شهریارنیوز: معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، از هدفگذاری این معاونت برای احداث ۲۰۰ سرویس بهداشتی در سطح شهرخبر داد.

به گزارش شهریار، علی مدبر با اشاره به لزوم مدیریت هزینه ها در مجموعه شهرداری تبریز و از جمله در معاونت خدمات شهری، گفت: سالانه ۷.۵ میلیارد تومان برای نگهداری و نگهبانی از سرویس های بهداشتی هزینه می شود که در صورت مدیریت  مناسب و تدوین برنامه های راهبردی، می توان میزان هزینه ها را تا حدقابل توجهی کاهش داد.

وی افزود: در راستای تحقق اهداف مذکور، مقررشده ۲۰۰ سرویس بهداشتی در نقاط مختلف شهر توسط معاونت خدمات شهری احداث و در عین حال، نگهداری آن ها نیز به بخش خصوصی واگذار شود.  

معاون خدمات شهری ادامه داد: برای احداث این تعداد سرویس بهداشتی، حدود ۳میلیارد تومان برآورد شده و پیش‌بینی می‌شود حدود همین مبلغ نیز برای نگهداری آن ها نیاز باشد که اگر این بخش از کار، به بخش خصوص واگذار شود، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای را در این زمینه خواهیم داشت.

مدبر در بخش دیگری از سخنان خود، اضافه کرد: اجرای این طرح را می‌توان در راستای تحقق اهداف گردشگری نیز ارزیابی کرد؛ زیرا موجب افزایش امکانات و زیرساخت های رفاهی و بهداشتی در سطح شهر خواهد شد.

ارسال نظر