چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
کد خبر36263

22 بهمن روز نمایش قدرت و اقتدار

13951118002225_Test_PhotoH.jpg

شهریارنیوز: دهه‌ فجر و به خصوص 22 بهمن مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

به گزارش شهریار به نقل از فارس، 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یادآور حضور مردم در صحنه و غلبه بر استبداد داخلی و استکبار خارجی، روز وحدت و انسجام داخلی حول محور ولایت و رهبری حضرت امام خمینی (ره) روزی است که قدرتی را برای جمهوری اسلامی ایران تولید کرد تا توانست به اذعان اندیشمندان و متفکران انقلاب دست به یک معجزه زده و نظام 2500 ساله شاهنشاهی را که ابرقدرت آمریکا هم در پشت آن قرار داشته و به حمایت از آن برخاسته بود به زیر بکشاند.

انقلاب اسلامی در زمانی به پیروزی رسید که مشکلات مختلف در داخل کشور در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی وجود داشت ولی وحدت و انسجام داخلی در پشت ولایت و رهبری حضرت امام راحل و صبر و تحمل سختی‌ها و مشکلات و از "خودگذشتن" و به "ما رسیدن" باعث غلبه بر استبداد و استکبار شد و نشان داد که اگر ملتی باهم باشند مشکلات مختلف داخلی که هیچ،ابرقدرتهای دنیا هم توانایی مقابله با آن را ندارند.

حضور اقشار مختلف مردم و طیف‌های مختلف جمعیتی در مبارزه با استبداد داخلی و استکبار خارجی چنان قدرتی برای کشور تولید و ذخیره کرد که بعد از پیروزی انقلاب و تحمیل جنگ هشت ساله از طرف استکبار جهانی و اجرای نقشه‌های مختلف از کودتا، شورش،انقلاب رنگی،جنگ نرم و ...برای از بین بردن انقلاب اسلامی هنوز هم اثرات آن را شاهد بوده و اقتدار کشور را مدیون حضورهای مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب از جمله حضور در راهپیمایی 22 بهمن هستیم.
22 بهمن نماد حضور اقشار مختلف مردم و وحدت و انسجام داخلی است. 22 بهمن نماد تشکیل جبهه مردمی، جبهه انقلابی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

22 بهمن روز ظهور قدرت و اقتدار برای کشور در استانه انتخابات سال آینده است.

22 بهمن روز یکی شدن مردم، روز وحدت نخبگان انقلابی، روز یکی شدن مردم و مسؤولان و روزی خواهد بود که ان‌شاءالله جبهه انقلاب، روحیه و اندیشه‌های انقلابی قدرت و اقتدار اوایل پیروزی انقلاب اسلامی را باز خواهد یافت تا دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشته و موفق به فتح قله‌های مختلف رشد و توسعه و ایجاد تمدن اسلامی باشد .
22 بهمن نماد غلبه بر مشکلات اقتصادی با روحیه انقلابی و عمل به شعار «ما می‌توانیم» و صبر و تحمل سختی‌ها صورت گرفت.

مشکلات مختلف اقتصادی با وجود جنگ هشت ساله توسط مردان و انقلابیون این مرز و بوم حل شد.ادوات مختلف جنگی، دستیابی به علوم مختلف جدید در رشته‌های مختلف دفاعی، فضایی و پزشکی توسط جوانان انقلابی و در سایه روحیه و تفکر انقلابی صورت گرفته است.

این‌ نمونه‌ها نشان می‌دهد که ما اگر در برخی از بخش‌های مختلف اقتصادی با مشکل مواجه هستیم، می‌توانیم با اتکاء به جوانان و مدیران انقلابی آنها را حل کنیم.

نیازی به ورود مدیران خارجی به فرموده بعضی‌ها نیست.اگر در برخی از قسمت‌ها رشد همسان کشورهای پیشرفته غربی را شاهد هستیم دلیلی بر این مدعاست که در بخش‌های مشکل‌دار جوانان و روحیه انقلابی حاکم نیست.

حضور مردم در صحنه و راهپیمایی 22 بهمن و تأکید بر انقلابی‌گری، داشتن روحیه انقلابی و مطالبه‌گری می‌تواند مقدمه به دست‌گیری زمام امور توسط روحیه و تفکر انقلابی همچنین حل مشکلات مختلف اقتصادی در کشور باشد.
22 بهمن روز استکبارستیزی و عدم اعتماد به غرب است. روزی است که ملت ایران نشان داد بدون قدرت‌های غربی و بدون حمایت اجانب می‌شود حکومت تشکیل داد و نظام سیاسی دینی به وجود آورد که اندیشه و تفکر انقلابی‌گری را به جهان صادر کند.

امروز عمق استراتژیک کشور و نظام جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف از عراق، سوریه، لبنان، یمن گرفته تا کشورهای آمریکای لاتین گسترش یافته است.این کارها در سایه اعتماد به همین مردم و با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری همچنین اندیشه و تفکر انقلابی صورت گرفته است.

اعتماد کردن به کشوری که روز به روز و در دوران حکومت احزاب مختلف انواع تحریم‌های ظالمانه را بر ما تحمیل می‌کند، خارج از روحیه و تفکر انقلابی است.

مردم با حضور خود در صحنه‌های مختلف از جمله راهپیمایی 22 بهمن و محکوم کردن استکبار، عدم اعتماد خود به این دشمنان را نشان می‌دهند.

امیدواریم دولت ما هم انقلابی بوده و انقلابی عمل کند،اعتماد به این کشورها و ریشه‌یابی مشکلات در خارج از کشور را رها کند.

22 بهمن روز وحدت و انسجام داخلی،روز نمایش قدرت جبهه انقلاب در برابر غیرانقلابی‌ها و ظهور قدرت و اقتدار برای کشور در آستانه انتخابات سال آینده برای حل مشکلات مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور با روحیه و تفکر انقلابی با جامعه انقلابی و تشکیل دولت انقلابی است.

با روحیه و تفکر انقلابی، عمل انقلابی در جامعه گسترش خواهد یافت و جامعه انقلابی را شکل خواهد داد و در جامعه انقلابی که مردمانش انقلابی فکر کرده و عمل کنند، سازمان‌ها و نهادهای انقلابی شکل خواهد گرفت.

اگر چنین جامعه، سازمان و نهاد انقلابی شکل گیرد از درون آن دولت انقلابی شکل خواهد گرفت.از 22 بهمن تا 29 اردیبهشت 96، از روز نمایش قدرت و اقتدار جبهه انقلاب تا تشکیل دولت انقلابی فاصله‌ای نیست...

 

ارسال نظر