سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
کد خبر36429

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اعلام کرد:
آمادگی نیروهای خدمات شهری تبریز با بسیج تمام ظرفیت‌های خدماتی و تجهیزاتی برای بازگشایی معابر

photo_2017-02-14_16-43-15.jpg

شهریارنیوز: معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، از آماده باش نیروها و تجهیزات خدمات شهری در معابر همزمان با آغاز بارش برف از بعد از ظهر امروز سه شنبه خبر داد.

به گزارش شهریار، علی مدبر با اعلام این مطلب اظهار کرد: به دنبال آغاز بارش برف از ظهر امروز سه شنبه، نیروهای خدمات شهری شهرداری، با حضور در معابر سطح شهر، برای بازگشایی مسیرها و جلوگیری از بروز اختلال و مشکلات احتمالی در تردد شهروندان، آماده هستند.

مدبر گفت: در حال حاضر در راستای حفاظت از محیط زیست به دنبال کاهش نمک پاشی در معابر و استفاده از محلول و شن پاشی هستیم و با حضور حداکثری ماشین الات و تجهیزات در صدد جلوگیری از بروز اتفاقات و یا تصادفات در سطح معابر هستیم.

وی ادامه داد: با تداوم بارش در بعد از ظهر امروز، بر تعداد نیروها و تجهیزات موجود در سطح شهر، افزوده شد تا عملیات برف روبی و محلول پاشی و نمک پاشی، با سرعت هرچه بیشتر پیگیری شود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، متذکر شد: با این حال و با توجه به مضرات نمک پاشی و خساراتی که نمک به آسفالت معابر و فضاهای سبز سطح شهر وارد می کند، امیدواریم شهروندان عزیز ضمن همکاری با نیروهای شهرداری، ازوسایل حمل و نقل عمومی، تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ در خودروها استفاده کنند.

مدبر اضافه کرد: شهروندان محترم می توانند برای اعلام مشکلات پیش آمده در معابر و محلات خود، با شماره تلفن ۱۳۷، سامانه شبانه روزی خدمات شهری شهرداری تبریز، تماس گرفته و موارد خود را مطرح کنند تا نیروهای خدماتی شهرداری، در اسرع وقت برای رفع مشکل مراجعه کنند.

ارسال نظر