سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
کد خبر36430

معاون خدمات شهری و اجرای شهردار تبریزعنوان کرد؛
بسیج خدمات شهری، مطابق پیش‌بینی سامانه بارشی / آماده‌باش ۱ هزار کارگر و ۱۰۰ خودروی سبک‌و‌سنگین عملیاتی

12478.jpg

شهریارنیوز: معاون خدمات شهری و اجرای شهردار تبریز با اشاره به پیش‌بینی توده هوای سرد و سنگین برای هفته آینده گفت: سیستم پرفشار سرما و بارش، از ظهر امروز در شهر تبریز فعال شده و به تناسب همین سیستم، خدمات شهری نیز برای ادامه عملیات زمستانی آماده و مهیا است.

به گزارش شهریار، علی مدبر با بیان این مطلب اظهار داشت: طبق پیش‌بینی‌ هواشناسی، از ظهر امروز، توده بارشی سنگینی در مناطق گسترده‌ای از استان و به ویژه در محدوده شهر تبریز فعال شده است؛ از این رو خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با به کارگیری تجهیزات ویژه و آماده‌باش عوامل کلیه اجرایی، مهیای خدمات پاک‌سازی، برف‌روبی و یخ‌زدایی است.
مدبر متذکر شد: طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی بارش برف تا اواخر هفته آینده ادامه خواهد داشت و بر همین اساس، خدمات شهری با آماده‌باش حدود 1 هزار نیروی خدماتی و به کارگیری 100 دستگاه خودروی سبک و سنگین برف‌روب و محلول‌پاش، عملیات بی‌وقفه و شبانه‌روزی زمستانی را در سطح شهر پیگیری می‌کند.
معاون خدمات شهری و اجرای شهردار تبریز متذکر شد: طبق ارزیابی‌های هواشناسی، حجم برودت و بارش سامانه‌ پیش‌رو، در سال‌های اخیر کم‌نظیر خواهد بود؛ از این رو مشارکت شهروندان، بیش از پیش ضروری و کارساز است.
وی یادآور شد: از نخستین روزهای آغاز زمستان، شاهد سه دوره بارشی، با فواصل کوتاه در شهر تبریز بوده‌ایم که حضور فعال و بی‌وقفه نیروهای خدمات شهری ناوگان مکانیزه در هر سه دوره برجسته بوده است.
مدبر با بیان این‌که تقویت برنامه‌های خدماتی نیازمند مشارکت شهروندان است، گفت: از شهروندان انتظار داریم با کمک به خادمان خود، به خصوص در سطح محلات، کوچه‌ها و بخش‌های مسکونی، به تاثیرگذاری برنامه‌های خدماتی بیفزایند.

ارسال نظر