چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
کد خبر36435

عضو هیئت‌مدیره تاکسیرانی کشور:
"بلک تاکسی" به‌عنوان تاکسی گردشگری ایران وارد گمرک بندرعباس شد

139511251340577539997724.jpeg

شهریارنیوز: عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در زمینه به‌کارگیری خودرو استاندارد برای ارائه خدمت به گردشگران گفت: بلک تاکسی (تاکسی لندن) به‌عنوان تاکسی گردشگری ایران وارد گمرک بندرعباس شد.

به گزارش شهریار ، حسین اخلاقی با اشاره به ورود 14 دستگاه خودرو بلک تاکسی به گمرک هرمزگان اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و جذب بخش خصوصی توانستیم گام نخست را برای تامین تاکسی تخصصی گردشگری برداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه بلک تاکسی یا تاکسی لندن از لوکس‌ترین تاکسی‌های حال حاضر دنیا محسوب می‌شود، بیان‌ داشت: این خودرو برای فعالیت در مبادی ورودی شهرها نظیر، فرودگاه، اسلکه، راه‌آهن و پایانه‌های مسافربری و همچنین اماکن تاریخی، تجاری و هتل‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس تصریح کرد: تلاش داریم تا با برگزاری آموزش‌های لازم برای رانندگان فعال در حوزه تاکسی گردشگری در راستای ارتقاء کیفی خدمات حرکت کنیم.

اخلاقی در ادامه ضمن اشاره به مقدمات فراهم‌شده برای فعالیت تاکسی گردشگری در کلان‌شهرهای کشور افزود: با ورود بخش خصوصی توانستیم بلک تاکسی را به عنوان لوکس‌ترین و متمایز‌ترین تاکسی دنیا برای ایجاد تاکسی گردشگری عملیاتی کنیم.

عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های تاکسیرانی کاهش آلودگی هوا‌ست، ابراز داشت: به‌منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی حتی باری، با رایزنی‌های صورت گرفته با کارخانجات خودرو‌سازی داخلی در راستای تولید خودروهایی با آلودگی زیست‌محیطی کمتر در دست اقدام است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مجمع اتحادیه تاکسیرانی کل کشور در هفته پایانی بهمن‌ماه سال جاری در مرودشت استان فارس، افزود: در نظر گرفتن خودرو استاندارد برای شهرهای زیر 100هزارنفر جمعیت یکی از دغدغه‌های مدیران تاکسیرانی کشور است که در این مجمع به بحث گذاشته می‌شو

ارسال نظر