چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
کد خبر36443

به منظور جلوگیری از حاشیه نشینی؛
اولین جلسه کمیته تخصصی خدمات عمومی دستگاه های دولتی و شهرداری تبریز برگزار شد

12449.jpg

شهریار نیوز: کمیته تخصصی خدمات عمومی از مجموع کمیته های تخصصی معاونت پیشگیری از وقوع جرم اداره کل داگستری استان آذربایجان شرقی آغاز به کار کرد.

به گزارش شهریار، مدیران حقوقی دستگاه های اجرایی استان و شهرداری تبریز به عنوان اعضای اصلی کمیته تخصصی خدمات عمومی با هدف ارائه راهکارهای لازم جهت کاهش اختلافات حقوقی دستگاه دولتی اولین جلسه خود را تشکیل دادند.

در این جلسه مسعود هاشم پور مدیر کل حقوقی و اجرائیات شهرداری تبریز به عنوان رییس و سید سجاد موسوی اقدم مدیر کل حقوقی شرکت توزیع برق استان به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.

اعضای کمیته تخصصی خدمات عمومی و پیشگیری از وقوع جرم در این جلسه در خصوص عدم ارائه خدمات و انشعابات به واحد های احداث شده در اراضی ملی و کار بری های عمومی ارائه راهکار کردند.

مقرر شد در جلسات آتی مباحث مورد رسیدگی و عدم صدور مجوز احداث واحد های مسکونی و تولیدی جهت مقابله با ایجاد حاشیه نشینی در تبریز مورد برسی قرار گیرد.

هدف از تشکیل کمیته تخصصی خدمات عمومی و پیشگیری از وقوع جرم، شناسایی و ارائه راه کار های پیشگیری از وقوع جرائم خدمات عمومی، افزایش تعامل مستقیم دستگاه ارائه کنندگان خدمات برای کاهش جرم، تسهیل و تسریع در ارائه مجوز های قانونی انشعابات آب، برق، گاز، مخابرات و غیره برای شهروندان تبریز است.

ارسال نظر