پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
کد خبر36455

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری تبریز عنوان کرد:
تداوم خدمات رسانی اتوبوسرانی و تاکسرانی تبریز علیرغم بارش برف و لغزندگی معابر

14151.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی وتاکسیرانی شهرداری تبریز از استمرار خدمات رسانی علیرغم بارش برف از شب گذشته و لغزندگی معابر شهر تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از  شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه، فرخ جلالی با اشاره به بارش برف از شب گذشته و لغزندگی معابر از بسیج تمامی امکانات شرکت واحداتوبوسرانی و تاکسیرانی جهت ارائه خدمات شایسته به شهروندان خبرداد.

وی افزود:با توجه به بارش برف در ساعات گذشته و برودت هوا که باعث بروز برخی مشکلات برای ناوگان شده است ولی با تلاش گسترده کارکنان حوزه فنی و اجرایی این شرکت از شب گذشته، کار خدمات رسانی از اولین ساعات آغازین در تمامی مسیرهای شهری وحومه استمرار دارد.

جلالی تاکیدکرد: در فصل زمستان بویژه هنگام بارش برف تمامی عوامل اجرایی و کنترلی  در آماده باش کامل قرار دارند تا با حداکثر ایمنی لازم کار جابجایی حجمی مسافرین در ایستگاههای اتوبوس و تاکسی  انجام گیرد تا هیچ گونه خللی در تردد شهروندان بوجد نیاید .

مدیرعامل اتوبوسرانی و تاکسیرانی تصریح کرد: در سامانه تندرو علیرغم بارش و لغزندگی خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم که جا دارد از تمامی همکاران حوزه خدمات شهری و اجرایی در این خصوص قدردانی نمایم.

 

 

ارسال نظر