جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
کد خبر36464

عملیات خدمات شهری همچنان ادامه دارد؛
اجرای طرح شبانه و ضربتی یخ‌زدایی در سطح شهر

برف روبی 3.jpg

شهریارنیوز: عملیات خدمات زمستانی که از ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهر آغاز شده، با اجرای طرح شبانه و ضربتی یخ‌زدایی در سطح شهر ادامه دارد.

به گزارش شهریار، با کاهش بارش برف و ایجاد یخبندان در مسیرهای متعدد حمل‌و‌نقل و پیاده‌راه‌ها، طرح شبانه و ضربتی یخ‌زدایی از روز گذشته، با تلاش بی‌وقفه عوامل خدماتی در مناطق ۱۲ گانه اجرا شده‌است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در این مورد خاطرنشان کرد: با توجه به برف‌روبی‌های مداوم و کاهش یخبندان در مسیرهای خودرویی، طرح ضربتی یخ‌زدایی با اولویت‌دهی به پیاده‌راه‌ها، معابر عمومی، محدوده مدارس و مراکز پرتردد به طور شبانه اجرا شده است.

علی مدبر اضافه کرد: این برنامه ضربتی، با تجهیزات محلول‌پاش و تلاش عوامل خدماتی صورت گرفته و فضای عمومی شهر را مهیای حضور شهروندان ساخته است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات گسترده خدماتی در سطح شهر، تا رسیدن به نقطه مطلوب، بی وقفه ادامه خواهد داشت و با مساعد شدن هوا، تنظیف عمومی شهر ادامه می یابد.

در همین ارتباط، شهردار تبریز از تلاش‌های ویژه نیروهای خدمات شهری در شبانه‌روز گذشته قدردانی کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تلاش خستگی‌ناپذیر  و متعصبانه کارگران عزیز و عوامل خدماتی و اجرایی، در  شیف‌بندی‌های مداوم، بوده ایم که قابل‌تقدیر و ارزشمند است.

ارسال نظر