جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
کد خبر36465

تقدیر شهردار تبریز از تلاش‌های ویژه نیروهای خدماتی؛
تلاش متعصبانه کارگران، مهم‌ترین سرمایه و افتخار مدیریت شهری تبریز است

صادق نجفی.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز از تلاش‌های ویژه نیروهای خدمات شهری در ۴۸ ساعت گذشته قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی در بازدید از روند پیگیری عملیات زمستانی گفت: در ۴۸ ساعت گذشته شاهد تلاش خستگی‌ناپذیر  و متعصبانه کارگران عزیز و عوامل خدماتی و اجرایی، در  شیف‌بندی‌های مداوم، بوده ایم که قابل‌تقدیر و ارزشمند است.
وی ادامه داد: این همت ویژه، مهم‌ترین افتخار و سرمایه مدیریت شهری تبریز است که موجب شده علی‌رغم بارش بی‌وقفه برف، مشکلی در مسیرهای تردد عمومی بارز نباشد.
شهردار تبریز اضافه کرد: طبق گزارش ناظران خدماتی، شهروندان در برخی مناطق، اقدامات قابل‌‌توجهی در کمک به عوامل اجرایی داشته‌اند؛ با این حال، با توجه به تمرکز خودروهای سنگین و مکانیزه در مسیرهای اصلی شهر، مشارکت فراگیر همشهریان، در سطح محلات و شهرک‌های مسکونی بسیار کارساز خواهد بود.
دکتر نجفی خاطرنشان کرد: عملیات زمستانی تا یخ‌زدایی کامل از مسیرهای عمده شهر ادامه داشته و در مرحله دوم برنامه تنظیف عمومی، در عموم مناطق از سر گرفته می‌شود.
وی با اشاره به این‌که سرمای کم‌نظیر هوا، آسیب‌هایی را به آسفالت شهر وارد کرده است، گفت: با پایان سامانه بارشی و به محض مساعد شدن شرایط شرایط جوی، طرح ضربتی ترمیم آسفالت سطح شهر آغاز می‌شود.

ارسال نظر