پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
کد خبر36869

استاندار آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی آماده میزبانی سالیانه از مسابقه سراسری قرآن کریم است

گزارش تصویری: اختتامیه چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان قوه قضاییه

شهریارنیوز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری با شکوه مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان قضایی در تبریز موجب خوشحالی و باعث افتخار مردم آذربایجان بوده و استان آماده میزبانی همه ساله از این مسابقات معنوی است.

به گزارش شهریار، اسماعیل جبارزاده در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان قوه قضاییه که در تالار لاله هتل کایا برگزار می شد با اعلام این مطلب گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم با حضور حافظان و قاریان از سراسر کشور، تا مدت ها فضای معنوی و قرآنی را در شهر حاکم خواهد کرد.

وی با تقدیر از تمامی برگزار کنندگان چهارمین دوره مسابقات قرآنی دادگستری در تبریز اظهار داشت: امیدواریم میزبانی تبریز از حافظان و قاریان قرآن در این دو روز توانسته باشد رضایت میهمانان عزیزمان را فراهم نماید و بسیار مشتاقیم که تبریز همه ساله میزبان چنین مسابقات معنوی و مهمی باشد.

استاندار آذربایجان شرقی به برگزاری مراسم فرهنگی و معنوی متعدد ملی در استان افزود: استان آذربایجان شرقی به برکت برنامه های معنوی و فرهنگی و مراسمات قرآنی در سطح کشور دیده می شود و باید به سمت تقویت برنامه های اینچنین در سطح استان حرکت کنیم.

جبارزاده با اشاره به اینکه بر اساس ارزیابی های مختلف مسولان کشوری آذربایجان شرقی از لحاظ امنیت رتبه برتر در کشور دارد گفت: امنیت موجود در استان در سایه وجود مردمی آگاه و تلاش های تمامی مسئولان ذیربط بخصوص دادگستری و سایر دستگاههای مسئول در این زمینه بدست آمده است از تمامی خالقان امنیت در استان و تمامی دستگاههایی که در ایجاد امنیت سهم دارند تقدیر و تشکر می کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: انصافا در استان در راستای عمل به فرمایشات رهبر عزیز و فرزانه انقلاب تمامی برنامه های مورد نظر اقتصاد مقاومتی عملیاتی شده است.

ارسال نظر