یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
کد خبر37378

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تبریز تاکید کرد:
ضرورت آمادگی شبانه‌روزی شرکت‌های پیمانکار برای مواقع بحرانی بارندگی و سیلاب

photo_۲۰۱۷-۰۴-۰۸_۱۳-۵۶-۴۱.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تبریز بر ضرورت آمادگی شبانه روزی شرکت های طرف قرارداد با این سازمان برای مواقع بحرانی باراش باران و وقوع سیلاب تاکید کرد.

به گزارش شهریار، همزمان با شروع فعالیت های پیمانکاران خدمات شهری(تنظیف شهری) با حضور مدیرعامل سازمان و پیمانکاران خدمات شهری ، نماینده پاکبانان و نمایندگان رانندگان پیمانکاران جلسه ای در محل سازمان مدیریت پسماند تشکیل شد.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ضمن تبریک سال نو حمایت سازمان از تمامی پیمانکاران در خصوص اصلاح زیرساخت های تنظیف شهری، توسعه کیفی سازی ارائه خدمات تنظیفی در شهر را اعلام کرد و گفت: ضرورت دارد پیمانکاران در صورت بروز هر گونه مواردی یا مشکلی با واحد حراست یا بازرسی سازمان مرتبط شده و نسبت به رفع مشکلات اقدام نمایند.
اصغری با تاکید بر ضرورت حضور مداوم مدیران پیمانکاران در حوزه های مربوطه در مناطق شهرداری گفت: تمامی مدیران پیمانکار  و یا نمایندگان پیمانکاران باید در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی خود را در مقابله با هر گونه احتمالات بارشی و سیلاب داشته باشند.
در این جلسه همچنین یکی از نمایندگان پیمانکاران ضمن ارائه گزارشات و برآوردهای سال 95 از اجرای زمان بندی به موقع و سلامت بسیار بالای برگزاری مناقصات در اسفند ماه سال ۹۵ تقدیر کرد.

ارسال نظر