پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
کد خبر37455

تراکتور و طلسم عجیب پدیده

01189015.jpg

شهریارنیوز: تیم پدیده مشهد از زمانی که به لیگ برتر صعود کرده، شکستی را در برابر تراکتورسازی متحمل نشده است.

تیم پدیده از زمان حضور در لیگ برتر فوتبال ایران تا کنون شکستی را در برابر تراکتورسازی متحمل نشده ضمن آنکه این تیم در مشهد همواره پیروز پیکار برابر تراکتورسازی بوده است. اولین بازی تاریخ پدیده و تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ چهاردهم برگزار شد که این مسابقه با برتری یک بر صفر پدیده در مشهد همراه بود.

 در بازی برگشت نیز پدیده در تبریز با نتیجه ٣ بر یک تیم رسول خطیبی را با شکست روبرو کرد که این نتیجه منجر به اخراج خطیبی از نیمکت تراکتورسازی شد. پدیده در همان فصل در جام حذفی نیز به دیدار تراکتورسازی رفت که با پیروزی 2 بر یک حریف خود را از گردونه ی رقابت ها خارج کرد.

در رقابت های دو تیم در فصل گذشته نیز پدیده در مشهد تراکتورسازی تحت هدایت تونی اولیویرا را با حساب یک بر صفر مغلوب کرد و در دیدار برگشت نیز با حساب دو بر یک تیم قلعه نویی را با شکست روبرو کرد.

در دیدار رفت دو تیم در فصل شانزدهم لیگ برتر و در روزهایی که تراکتورسازی در صدر جدول قرار داشت دو تیم در تبریز تن به تساوی یک بر یک دادند تا شاگردان قلعه نویی اولین امتیاز خود را از تقابل هایشان با پدیده کسب نمایند.

این دو تیم روز جمعه در هفتمین تقابل خود در مشهد به دیدار یکدیگر می روند و این در حالی است که تیم پدیده با 5 پیروزی پیاپی پای به این دیدار گذاشته و از طرفی تراکتورسازی در 4 دیدار اخیر خود موفق به کسب پیروزی نشده است. شاگردان قلعه نویی برای حضور در رتبه دوم نیاز به کسب پیروزی دارند و شاگردان مهاجری نیز برای حضور در رتبه چهارم رده بندی نیاز مبرم به بردن در این دیدار دارند.

ارسال نظر