پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
کد خبر37456

گمنام‌ها به اجبار فیکس می‌شوند
ترکیب عجیب و غریب تراکتور مقابل پدیده

01190649.jpg

شهریارنیوز: محرومیت و مصدومیت چند بازیکن کلیدی تراکتور مقابل پدیده، باعث بازی کردن جوان ها در ترکیب تیم تبریزی خواهد شد.

تراکتورسازی روز جمعه در شرایطی به مصاف پدیده مشهد می رود که 4 بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد؛ کرار جاسم، مهدی کیانی و سعید آقایی به دلیل محرومیت و لوسیانو ادینیو به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان در مصاف سخت با پدیده در مشهد نیستند. غیبت این بازیکنان باعث خواهد شد تا امیر قلعه نویی دستش حسابی خالی بماند و مجبور شود از بازیکنان جوان و گمنام خود استفاده کند. نفراتی که تاکنون فرصت زیادی برای نشان دادن توانایی هایشان پیدا نکردند.


تیم تراکتورسازی در بازی با پدیده با وجود مصدومیت محمدرضا اخباری را در اختیار خواهد داشت؛ دروازه بان ملی پوش سرخپوشان تبریزی مثل بازی های قبلی در دیدار روز جمعه نیز با درد به میدان خواهد رفت و وظیفه حراست از قفس توری را برعهده خواهد گرفت.


در خط دفاعی تراکتورسازی جای خالد شفیعی، هادی محمدی و محمد ایرانپوریان ثابت است اما جایگزین سعید آقایی در دفاع چپ هنوز به طور دقیق مشخص نیست. در دورانی که آقایی مصدوم بود، قلعه نویی از شهرام گودرزی و محمدرضا مهدی زاده در پست دفاع چپ استفاده می کرد و احتمالا مقابل پدیده نیز یکی از این دو بازیکن در این پست قرار بگیرند.


خط هافبک بزرگترین دغدغه امیر قلعه نویی خواهد بود؛ جایی که مهدی کیانی و کرار جاسم را در اختیار ندارد. در بازی های قبلی مهدی زاده در پست هافبک تدافعی در کنار کیانی به میدان رفت و اگر قرار باشد مقابل پدیده نیز این اتفاق رخ بدهد، شهرام گودرزی باید در پست دفاع چپ به میدان برود. زوج مهدی زاده ابهام بعدی ترکیب است. اگرچه محمد نوری قابلیت بازی در هافبک دفاعی را دارد اما احتمالا قلعه نویی او را جایگزین کرار جاسم و بازیساز تیم قرار می دهد؛ تراکتور یک هافبک دفاعی جوان به نام علی طاهران دارد که بازی خوبی محسوب می شود و احتمالا به عنوان زوج مهدی زاده مقابل پدیده برای نخستین بار به میدان می رود.در این شرایط نوری هافبک وسط خواهد بود و ابراهیمی به عنوان هافبک چپ انجام وظیفه می کند. در پست هافبک راست هم قلعه نویی تردید خواهد داشت. او دو گزینه پیش رو دارد، یکی اینکه فاخر تهامی دیگر بازی جوان و سرعتی تیمش که برادرزاده ابراهیم تهامی نیز هست را به میدان بفرستد و دومی بازی کردن مهدی شریفی در پست هافبک راست که با توجه به شرایط حساس مسابقه دومی محتمل تر است. البته این به شرطی است که قلعه نویی نخواهد شریفی را به جای حاتمی در نوک حمله بازی دهد. در شرایط عادی فرزاد حاتمی احتمالا مهاجم نوک تراکتورسازی مقابل پدیده مشهد خواهد بود.


ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل پدیده:
محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، شهرام گودرزی، محمدرضا مهدی زاده، علی طاهران، محمد نوری، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی(فاخر تهامی) و فرزاد حاتمی


*اگر قلعه نویی تیمش را با ترکیب فوق به مصاف پدیده بفرستد، روی نیمکت هم دستش خالی خواهد بود. بازیکنانی که اومی تواند از وجودشان استفاده کند، فاخر تهامی (وینگر و هافبک وسط و راست)، امیر نصرآزادانی (مدافع راست)، عارف آغاسی (دفاع وسط) و یکی دو بازیکن جوان دیگر است. شاید اگر تراکتور در مشهد گل بخورد، تنها بازیکنی که می تواند به زمین برود، تهامی باشد.

ارسال نظر