پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
کد خبر37459

در دقایق اول نفس کشیدن سخت بود؛
نقی‌زاده: تا روز آخر برای صعود شانس داریم

01119712.jpg

شهریارنیوز: میثم نقی زاده بازیکن تبریزی تیم خونه به خونه می گوید که شور و اشتیاق نادر دست نشان در تمرینات باعث انگیزه گرفتن بازیکنان می شود.

میثم نقی زاده هافبک تدافعی تیم خونه به خونه در مورد پیروزی ارزشمند تیمش در کرمان به خبرنگار "ورزش سه" گفت: ما به دلیل شرایط آب و هوایی کرمان 20 دقیقه اول را تحت فشار بودیم و نفس کشیدن برایمان سخت بود. اما بعد از اینکه زمان گذشته بازی خوبی ارائه دادیم و یک پنالتی هم خراب کردیم. 2، 3 موقعیت هم خراب کردیم که می توانستیم با گل های بیشتری بازی را ترک کنیم.

بازیکن سابق ماشین سازی و پرسپولیس در مورد اینکه در این دیدار میلاد نوری و مجتبی رمضانی پنالتی زن های تیم بودند و خودش برای زدن ضربات اقدام نکرد، ادامه داد: خوب این موضوع بستگی به شرایط بازی دارد. وقتی پنالتی شد مجتبی توپ را برداشت که بزند و من هم چون دیدم از لحاظ روحی شرایط خوبی دارد، دیگر برای زدن پنالتی جلو نرفتم.

نقی زاده در مورد تعویض مربی در تیم خونه به خونه و تاثیر آن بر نتایج تیم عنوان کرد: تیم ما از لحاظ تاکتیکی مشکلی ندارد. تغییر مربی نظر کادر مدیریتی بود و من در این خصوص نظری ندارم ولی خودم شخصا هر مربی باشد با تمام خلوص برای موفقیت تیم بازی می کنم. هر دو مربی که ما داشتیم خصوصیات خاص خودشان را دارند و جا دارد از همینجا از زحمات آقای مرزبان هم تشکر کنم.

هافبک تدافعی تیم خونه به خونه در مورد اینکه آیا فشار تمرینات نادر دست نشان زیاد است، گفت: نه به نظرم خیلی هم سخت نیست؛ چون من قبلا در تیم هایی بوده ام که مربیان آن تیم ها هم از لحاظ بدنی شرایط تمرینی ویژه ای در نظر می گرفتند. به هر حال باید بدنسازی را تحمل کرد تا در بازی شرایط خوبی داشته باشیم. آقا نادر هم طوری با شوق و هیجان در تمرینات ظاهر می شوند که وقتی من به عنوان بازیکن این شوق را می بینم با تمام وجود، کارم را دنبال می کنم.

بازیکن تیم خونه به خونه در مورد اینکه چقدر شانس صعود برای تیمشان وجود دارد، عنوان کرد: ما خودمان با ملوان بازی داریم و تیم های مدعی دیگر هم با هم بازی دارند. ما تا روز آخر برای صعود شانس داریم و به خاطر همین موضوع با تمام وجود در تمرینات ظاهر می شویم.

ارسال نظر