شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
کد خبر37499

قلعه نویی و تغییر تاکتیک به موقع!

قلعه  نوعی.jpg

شهریارنیوز: امیر قلعه نویی در روزی که با انبوهی از بازیکنان غایبت به مشهد رفته بود سه امتیاز شیرین را از این شهر کسب نمود.

غیبت بازیکنانی مانند ادینیو ، کرار جاسم ، مهدی کیانی ، سعید آقایی و ... باعث شده بود تا قلعه نویی با ترکیبی متفاوت تیمش را برابر پدیده ی آماده به میدان بفرستد.

 قلعه نویی که در این دیدار سبک متفاوتی برای تیمش در نظر گرفته بود و سعی داشت با استفاده از ضد حملات به تیم پدیده ضربه بزند. در دقیقه 8 دیدار سانتر ابراهیمی و اشتباه روشنگر باعث به ثمر رسیدن گل اول دیدار شد تا قلعه نویی خیلی زود به هدف خود در این دیدار برسد.

 پس از آن هجوم همه جانبه ی شاگردان مهاجری روی دروازه اخباری آغاز شد و تراکتوری ها نیز با عملکرد خوب در خط دفاعی با رهبری خالد شفیعی و هادی محمدی نتیجه را تا پایان حفظ کردند. ضمن آنکه عملکرد خوب محمد نوری و شهرام گودرزی در ضد حملات تراکتور بارها خط دفاعی حریف را با مشکل مواجه کرد.

به نظر می رسد امیر قلعه نویی در این دیدار به هارمونی تاکتیکی مورد نیاز خود در غیبت ستاره هایش دست پیدا کرده و هیچ بعید نیست او با همین ترکیب و تاکتیک به دیدار تیم استقلال برود تا جایگاه دومی خود را کسب کرده و فصل را به خوبی به پایان برساند.

ارسال نظر