یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
کد خبر37767

انتشار مجموعه اشعار هادی دهقانی- «گاهی از خودت هم زیباتر می شوی»

photo_۲۰۱۶-۱۲-۱۹_۱۷-۲۸-۵۵ (2).jpg

شهریارنیوز: هادی دهقانی شاعر و داستان نویس تبریزی دومین دفتر شعر خود را با عنوان « گاهی از خودت هم زیباتر می شوی » منتشر کرد.

به گزارش شهریار، انتشارات مایا با انتشار مجموعه شعر «گاهی از خودت هم زیباتر می شوی » سروده هادی دهقانی، این اثر شاعر جوان و آینده دار تبریز را به جامعه ادبی کشور معرفی کرده است.

این دفتر شعر که در 64 صفحه منتشر شده است شامل 60 قطعه شعر عاشقانه در قالب شعر سپید است که با وجود اینکه دومین دفتر شعر شاعرش نیز به شمارم می‌رود به صورت گسترده ای از طرف شعردوستان مورد استقبال قرار گرفته است.

هادی دهقانی که متولد سال ۱۳55 است از دوران دبیرستان سرودن شعر را آغاز کرده است که گزیده‌ای از آنها در این دفتر شعر منتشر شده است. یکی از ویژگی‌های قابل اعتنای این دفتر شعر انتخاب اشعار عاشقانه فارسی این شاعر تبریزی است که حلاوت و شیرینی دو چندانی به اشعار وی داده است.

این کتاب توسط انتشارات مایا در 64 صفحه با قیمت هفت هزار تومان منتشر شده است.

«سایه نقره ای» دیگر مجموعه اشعار ترکی هادی دهقانی است که با ترجمه رسول یونان توسط نشر مشکی منتشر شده است.

کتاب «گاهی از خودت هم زیباتر می شوی» در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  در شهر آفتاب غرفه نشر مایا حضور دارد.

از مجموعه های در دست چاپ این شاعر و داستان نویس تبریزی می توان به «بگذار دوستت داشته باشم ./ مجموعه شعر به همراه تصویرسازی خانم مهتاب علی آبادی / نشر بوتیمار» و مجموعه «چشم های تو استانبول اند» ترجمه شصت شعر عاشقانه از شاعران ترکیه .مثل ناظم حکمت  .جمال ثریا .اورهان ولی .آتیلا ایلهان و... نشر بوتیمار اشاره کرد.

 

ارسال نظر