شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
کد خبر37896

شهردار منطقه ۷ تبریز:
عملیات جدول‌گذاری و اصلاح آبروها در کوچه شهریار رواسان به پایان رسید

کوچه شهریار و کتابجانه ابوذر 002.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: با پایان عملیات جدول گذاری و اصلاح آبروها در کوچه شهریار رواسان، عملیات آسفالت ریزی آن شروع خواهد شد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی افزود: در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی کوچه شهریار رواسان ، عملیات جدول گذاری، ساماندهی و اصلاح آبروها در این محل توسط شهرداری منطقه ۷ به اتمام رسیده و عملیات آسفالت ریزی آن شروع شده است.

وی اضافه کرد: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله کوچه شهریار به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیربهداشتی در محل شده بود، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این کوچه اجرا شد.

وی افزود: طول این کوچه ۴۰۰ متر است که در  عملیات عمرانی آن نسبت به تعویض جداول، ساماندهی و اصلاح آبروها اقدام شد که این امر باعث می‌شود هدایت آب های سطحی به صورت مناسب صورت گیرد.

فرخی اظهار داشت: امیدواریم با اتمام این عملیات ، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی ، بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.

ارسال نظر