یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
کد خبر38078

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریزتاکید کرد؛
حضور حداکثری شهروندان در انتخابات، ضامن اقتدار و ثبات امنیت ایران اسلامی

حمیدی.jpg

شهریارنیوز: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز حضور حداکثری شهروندان در انتخابات را ضامن شکوه ، اقتدار و ثبات امنیت ایران اسلامی دانست.

به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام احمد حمیدی، با دعوت از شهروندان براي حضور گسترده در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا گفت: مشارکت حداکثري مردم در انتخابات، تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام (ره)، بيعت با مقام معظم رهبري و تقويت نظام اسلامي است.

وی، حضور حداکثری شهروندان در انتخابات را ضامن شکوه، اقتدار و ثبات امنیت ایران اسلامی دانست وگفت: حضورحداکثری در پای صندوق های رأی نظام را بیمه می کند و باعث تثبیت نظام و ناامیدی دشمنان این نظام خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه شهرداری ها یکی از عمده ترین و تاثیرگذارترین نهادهای اجتماعی در جامعه هستند و زندگی مردم و ساختار جامعه همه روزه تحت تاثیر این نهاد می باشد، افزود: شهرداری تبریزدرحوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و سلامت شهروندی با انجام  فعالیتهای  متعدد در سطح شهر گامهای مهم واثرگذاری را برداشته و در سال 96 نیز، این برنامه ها به صورت وسیع‌تری تداوم خواهد داشت.

حجت الاسلام احمد حمیدی تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری همگام با آحاد مردم در حماسه پرشکوه انتخابات حضور یافته به ندای مقام معظم رهبری، خواست و انتظار شهیدان وامام شهیدان لبیک خواهند گفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوراریم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای، برگ افتخار دیگری بر حماسه های این منطقه بیافزاید.

ارسال نظر