دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
کد خبر38108

شهردار منطقه ۴ خبر داد:
اجرای پروژه گل کاری مسیر بلوار آذربایجان با نصب ۵۰۰ گلدان زینتی

IMG_9359.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه 4 تبریز، از اجرای پروژه گل کاری مسیر بلوار آذربایجان با نصب ۵۰۰ گلدان زینتی با هدف زیباسازی و ایجاد جلوه های بصری خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار تبریز، اکبر امجدی با بیان این مطلب، افزود: اجرای پروژه گل کاری با نصب ۵۰۰ گلدان زینتی با هدف زیباسازی و روح بخشی به محیط شهری با کاشت گل اطلسی در مسیر بلوار آذربایجان اجرا شد.

شهردار منطقه ۴ با بيان اينكه انجام اين پروژه باعث طراوت و شادابی در رفیوژ وسط اين بلوار می شود افزود: اين گلدان ها با فاصله های مشخص، در مسیر بلوار نصب و بلافاصله عمليات گلكاری آنها شروع شد.

وي خاطرنشان كرد: نصب اين گلدان ها از ابتدای میدان جهاد شروع و تا میدان بزرگ آذربایجان ادامه دارد.

امجدی هدف از انجام اين پروژه را ايجاد روحيه نشاط ميان شهروندان ذكر كرد و گفت: با توجه به اينكه بلوار آذربایجان يكي از مسیرهای اصلی كلانشهر تبریز می باشد و روزانه تعداد زيادی از همشهريان و مهمانان از اين مسیر تردد می كنند، لازم دانستيم تا با ايجاد فضاي مناسب گامی در راستای افزایش جلوه های بصری و رضایتمندی شهروندان برداشته شود.

مهندس امجدی عنوان كرد: يكي از برنامه های اصلی شهرداری منطقه ۴ تغيير چهره شهر به وسيله گلكاري می باشد و اميدواريم اين موضوع با مشاركت شهروندان صورت پذيرد.


 

ارسال نظر