سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
کد خبر38113

پیام دکتر نجفی به مناسبت صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته‌اول فوتبال کشور

فوتبال شهرداری.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز با صدور پیامی، صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته‌اول فوتبال کشور (جام آزادگان) را تبریک گفت.

به گزارش شهریار، در پیام دکتر صادق نجفی آمده است:  صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته‌اول فوتبال کشور، پس از دو سال رقابت تنگاتنگ و جوانمردانه،  برگ دیگری از توفیقات کلان‌شهر تبریز در توسعه ورزش حرفه‌ای و حمایت از ورزشکاران مستعد تبریزی است؛ این موفقیت ارزشمند را قدر می‌دانیم و یقین داریم با استمرار این پشتکار و تداوم حمایت‌ها، در آینده‌ای نزدیک شاهد صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال کشورمان خواهیم بود.
وی حضور تیم‌های متعدد تبریزی در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ دسته‌یک فوتبال کشورمان را زمینه‌ساز بازگشت دوران طلایی فوتبال تبریز خواند و افزوده است: شهرداری تبریز در کنار حمایت از ورزش همگانی و عمومی، ورزش قهرمانی و حرفه‌ای را از عوامل انگیزه‌آفرین در ارتقای نشاط اجتماعی شهر می‌داند.
شهردار تبریز با تبریک صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ دسته‌اول فوتبال کشور (جام آزادگان) به گروه مدیریتی، عوامل فنی و بازیکنان تیم، اظهار امیدواری کرد، موفقیت‌های این تیم در جریان رقابت‌های سال آتی استمرار داشته باشد.

ارسال نظر