سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
کد خبر38121

پیام شهردار تبریز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛
هنر روابط‌عمومی، تجلی اراده، تلاش و تعالی خدمتگزاری است

photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۵_۲۳-۳۷-۵۵.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز با صدور پیامی، ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به عموم فعالان علم ارتباطات و حوزه روابط عمومی تبریک گفت.

 به گزارش شهریار، در پیام دکتر صادق نجفی، آمده است: انعکاس خدمتگزاری دستگاه‌های مختلف اجرایی و کوشش‌ تک‌تک بخش‌های سازمانی، تنها با بهره‌مندی از روابط‌عمومی پویا، امین و کارآمد قابل‌تصور است؛ در غیر این صورت، بخش عمده‌ای از فعالیت‌‌ها و منابع مادی و معنوی، در مسیر عَرضه به مخاطبان توسعه و پیشرفت شهر، کمرنگ خواهد بود.

شهردار تبریز در ادامه با اشاره به این‌که شهر، در مفاهیم توسعه اسلامی و ایرانی،  تجلی اراده، تلاش و تعالی است، متذکر شده است: روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، از الزامات مهم این عرصه پرتکاپو بوده و نقش حساس و تعیین‌کننده در جلب مشارکت شهروندان دارد. «ارتباط » و «اعتماد» به عنوان سرمایه‌های گران‌بهای روابط‌عمومی، مایه دلگرمی و مشارکت شهروندان است.

وی با بیان این که توسعه رسانه‌های مدرن و مجازی، کیفیت فعالیت‌های رسانه‌‌ای را متحول ساخته‌است، یاد آور شده است: مجموعه روابط‌عمومی شهرداری تبریز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های متعدد رسانه‌ای و همراهی اصحاب رسانه و خبر، به شایستگی توانسته رویدادها و دستاوردهای شهری را در رده‌های مختلف اجتماعی فراگیر کند.

دکتر نجفی در پایان با تبریک روز ارتباطات و روابط‌عمومی، به عموم فعالان علم ارتباطات و حوزه روابط عمومی اظهار امیدواری کرده است، ارتقای کمی و کیفی این بخش، در راستای همدلی و همزبانی بین مجموعه‌های خدمت‌رسان و مردم  کارساز واقع شود.

ارسال نظر