شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
کد خبر38177

فرهنگی هنری شهرداری تبریز خبر داد:
فضاسازی شهر تبریز در آستانه سوم خرداد

2.jpg

مدیر عمل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: همزمان با آزادسازی خرمشهر، پارک مسافر تبریز میزبان فیلمهای تحسین شده دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش شهریا، حسین آذرنیا با بیان این مطلب افزود: سوم خرداد یادآور رشادت های دلاوران بی ادعایی است که در راه هدف والایشان از جان خود گذشته اند.

وی تصریح کرد: زبان هنر یکی از کارآمد ترین راههای بیان موضوعات است و بیان جلوه های مختلف سالهای دفاع مقدس از مهمترین و زیباترین تلاش های صورت گرفته توسط هنرمندان محسوب می شود.

آذرنیا اکران فیلمهای دفاع مقدس را از جمله برنامه های این سازمان برای پاسداشت این ایام عنوان کرد و گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برای برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های این روز، فیلم سینمایی دوئل را برای شهروندان اکران می کند.

وی توجه به انتقال مصادیق فرهنگی و ارزشی به سطح شهر و لایه های مختلف شهروندان را از جمله مسائلی دانست که مورد توجه و تاکید فعالان فرهنگی سازمان قرار دارد و تصریح کرد: برنامه ریزی جهت معرفی تلاشهای مختلف صورت گرفته برای اعتلای کشور عزیزمان از جمله اقداماتی است که با نهایت دقت و حساسیت توسط سازمان در برنامه های متعدد پیگری می شود.

این فیلمها از اول تا پنجم خرداد ساعت 21 در محل پارک مسافر تبریز اکران خواهد شد.

ارسال نظر