پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
کد خبر38569

توسط کارگردان خیر تبریزی؛
تله فیلم سلام یاشاییش (سلام زندگی) ساخته می شود

1112.jpg

شهریارنیوز: تله فیلم سلام یاشاییش (سلام زندگی) به تهیه کنندگی وکارگردانی احد جعفری یقین برای بچه های سرطانی ساخته می شود.

به گزارش شهریار، جعفری یقین بعد از ساخت تله فیلم دنیای تازه که در مورد کاشت حلزون (ناشنوایان) بود اکنون برای بچه های سرطانی تله فیلم سلام یاشاییش را خواهد ساخت.

 این تله فیلم متفاوت با داستانی زیبا با تلاشهای بی شائبه احدجعفری یقین  فیلمساز خیر با همکاری جمعی از هنرمندان  و بازیکنان فوتبالیست خیر ساخته میشود که بطور کاملا رایگان در چند استان در اختیار شبکه های تلویزیونی یا شبکه خانگی گذاشته خواهدشد .

هاشم چاووشی ، عصمت عسگری، سعید جلوه گر ، بهرام عربیان، نوروز سلیمانی، میلاد وطن پرست، ابوالفضل جدیری، محمود ریاحی، یوسف عباسپور، مسعود محسنی، جواد برزگر، محمد رهبر و بیش از ۷۰ هنرمنددیگر در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

همچنین بازیگرانی از پایتخت چون بهمن هاشمی، کیانوش گرامی، سعید نوراللهی،فاطمه شکری ، مریم صادقی و چند بازیگر نامی خیر دیگر به این تله فیلم خدا پسندانه دعوت شده اند.

امید می رود مسولان استان مثل همیشه در ساخت این فیلم بلند ارزشمند وتاثیر گذار که اثرات مفیدی خواهد داشت، هنرمندان خیر را یاری کنند.

این تله فیلم غمگین و پر محتوا و زیبا با داستانی فوق العاده و با طنزهای موقیعتی توسط جمعی از هنرمندان خیر و نیکوکار کشور در تبریز وتهران  ساخته می شود .

ارسال نظر