جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۹
کد خبر38599

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز:
امنیت امروز خود را مرهون ایثارگران هستیم

1.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: امنیت و ثبات امروز را مرهون تلاش های ایثارگران و شهدای مدافع حرم هستیم.

به گزارش شهریار، حسین آذرنیا در ویژه برنامه جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در جمع شهروندان تبریز با بیان اینکه ترورهای کور هیچ خللی در عزم ملت ایران ایجاد نخواهد کرد، اظهار داشت: ما قدردان تلاش های بی منت و مجاهدت های عظیم شهدای مدافع حرم هستیم و همواره برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها تلاش خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: جامعه فرهنگی و هنری کشور نیز می کوشد در قالب رسانه ها و ابزارهای هنری جدید، این اقدامات و مجاهدت ها را ارج نهد.

آذرنیا در ادامه با اشاره فرارسیدن رویداد جهانی "تبریز 2018" از آن به عنوان فرصتی برای نشان دادن همبستگی همه شهروندان برای اعتلای هویت فرهنگی خود یاد کرد و اظهار داشت: تلاش ما بر این پایه است با ایجاد انگیزه در میان همه شهروندان شعار "هر شهروند یک میزبان" را صورتی عینی ببخشیم تا همه در این رخداد مهم و اثر گذار سهیم باشند.

وی ادامه داد: تبریز روزهای باشکوهی را پیش رو خواهد داشت و بر ما لازم است که با میزبانی شایسته، تصویری شایسته از تبریز به جهانیان ارائه دهیم.

این ویژه برنامه با اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی، در شادباش میلاد امام حسن مجتبی و نیز پاسداشت شهدای ترور و مدافع حرم همراه بود.

ارسال نظر