یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
کد خبر38619

در جلسه بررسی چارت سازمانی مطرح شد؛
بررسی اساسنامه تلفیقی شهرداری تبریز با قابلیت اجرایی

photo_2017-06-11_09-59-45.jpg

شهریار نیوز: اساسنامه تلفیقی جدید شهرداری تبریز در راستای اطمینان از مطابقت سیاست های کلی دولت با اجرای شعار اقتصاد مقاومتی و کوچک سازی بدنه شهرداری ها تنظیم می شود.

به گزارش شهریار، در جلسه هماهنگی و بررسی مفاد اجرایی اساسنانمه جدید سازمان شهرداری های و دهیاری های کشور با حضور معاونان و مدیران عامل سازمان های شهرداری تبریز، مقرر شد اساسنامه تلفیقی با در نظر گرفتن شاخصه های متقارن با شرایط مدیریتی شهر تبریز تنظیم شود.
سازمان های تابعه شهرداری تبریز پس از بررسی مجدد اساسنامه قبلی و اساسنامه جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و تلفیق آن، تا روز چهارشنبه 24/3/96 به معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری تبریز ارسال کنند.

معاون ادرای مالی شهرداری تبریز با اشاره ضرورت بررسی چارت و اساسنامه ابلاغی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: اساسنامه تلفیقی - پیشنهادی و متناسب با سیر مدیریتی شهرداری تبریز هفته آینده به این سازمان ارسال خواهد شد.

مظفر سلیمانی افزود: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تدوین چارت سازمانی و چارت تفصیلی و ابلاغ آن به شهرداری تبریز شمار پست های سازمانی شهرداری تبریز را از 1700 پست به 3700 پست افزایش داده است و می توان با تنظیم اساسنامه تلفیقی شهرداری تبریز و مطابقت آن با چارت تفصیلی روند رو به بپیشرفت در تسهیل و تسریع مراحل اجرایی را در مجموعه به وجود آورد.

ارسال نظر