شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۲
کد خبر38630

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز:
گالری هنرمندان، خانه تمام هنرمندان تبریز است

1.jpg

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پیامی از تمامی هنرمندان شهر برای برپایی نمایشگاه در گالری هنرمندان دعوت کرد.

به گزارش شهریار، حسین آذرنیا در این خصوص گفت: با تمهیدات صورت گرفته در خصوص برگزاری نمایشگاههای مختلف هنری در گالری هنرمندان، این محل آماده پذیرایی از هنرمندان شهر و آثار ارزشمند ایشان است.
به گفته وی، تا کنون دهها نمایشگاه مختلف فرهنگی و هنری در این گالری برپا شده و با استقبال گروههای مختلف مخاطبین نیز مواجه گشته است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: امروز گالری هنرمندان جایگاه خود را به عنوان فضایی فرهنگی وهنری در سطح شهر باز کرده و مخاطبین ثابتی نیز دارد که به شکل پیوسته پیگیر برگزاری نمایشگاهها هستند.
به گفته وی، نمایشگاههای مختلفی که به میزبانی گالری هنرمندان برگزار شده است شاهد جلسات نقد و تحلیل، حضور اساتید برجسته و برنامه های جنبی متنوع نیز بوده ایم که در نوع خود بی نظیر است.
آذرنیا ابراز امیدواری نمود با افزوده شدن این فضای جدید نمایشگاهی به شهر تبریز، به ویژه در آستانه مناسبت مهم تبریز ۲۰۱۸ شاهد رونق گرفتن هرچه بیشتر برنامه های هنری در شهر تبریز باشیم.

ارسال نظر