دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
کد خبر38672

2 ماموریت مهم تراکتور بعد از ایران- ازبکستان

01192926.jpg

شهریارنیوز: مدیران باشگاه تراکتورسازی بعد از دیدار ایران و ازبکستان برای تمدید قرارداد سعید آقایی و محمدرضا اخباری به صورت جدی اقدام خواهند کرد.

سعید آقایی و محمدرضا اخباری دو بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی قراردادشان با این تیم به پایان رسیده اما نمی توانند مقصد آینده شان را به صورت مستقیم خود انتخاب کنند. اخباری با تیم سایپا قرارداد دارد و آقایی نیز به واسطه چک ضمانتی که به گسترش فولاد داده، باید با هماهنگی این باشگاه تیمش را انتخاب کند.

از این رو مسئولان تراکتورسازی در صدد تمدید قرارداد این دو بازیکن هستند. تراکتوری ها بعد از دیدار ایران و ازبکستان به صورت جدی برای جلب رضایت دو باشگاه سایپا و گسترش فولاد تلاش خواهند کرد تا بتوانند قرارداد دو ملی پوش خود را تمدید کنند.

این در حالی است که مدیران سایپا به صورت جدی اعلام کردند رضایتنامه اخباری را تحت هیچ شرایطی صادر نخواهند کرد اما از فردا مدیران تراکتورسازی مذاکرات جدیدی را با سایپایی ها آغاز خواهند کرد. از سوی دیگر اخباری نیز خودش تمایل دارد در تراکتورسازی به فوتبالش ادامه دهد.

درباره آقایی نیز گفته می شود مسئولان گسترش فولاد حاضر به مذاکره با تراکتوری ها برای پس دادن چک ضمانت این بازیکن نیستند اما مدیران تراکتورسازی این داستان را پیگیری خواهند کرد تا شاید به نتیجه برسد.

در صورتی که تراکتورسازان موفق شوند قرارداد اخباری و آقایی را تمدید کنند، اتفاق بزرگی در نقل وانتقالات برای تیمی رخ داده که بازیکن جدیدی نمی تواند به خدمت بگیرد.

ارسال نظر