چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
کد خبر38710

نمایش "خشکسالی و دروغ " به روی صحنه می‎رود

2316684.jpg

شهریارنیوز: نمایش "خشکسالی و دروغ " به کارگردانی "وحید محمدی" از هفت الی 21 تیر ماه سال جاری به اجرا در می‎آید.

به گزارش شهریار، "وحید محمدی"، کارگردان نمایش "خشکسالی و دروغ" با بیان این مطلب اظهار کرد: نمایشنامه‏ ی "خشکسالی و دروغ" اثر نویسنده‎ی ایرانی "محمد یعقوبی" است که به کارگردانی بنده از هفت تیر به صحنه‎ی نمایش خواهد رفت و تمرین برای اجرای این کار از بهمن ماه سال گذشته شروع شده و تا اردیبهشت ماه سال جاری نیز ادامه داشت. 

وی با اشاره به داستان نمایش عنوان کرد: داستان توسط چهار کاراکتر اصلی و گفتن چند دروغ شروع شده و کاراکترها را با بحران مواجه می‎کند و ادامه‎ی ماجرا حول این داستان رقم می‌خورد. 
وی افزود: این داستان شامل دو کاراکتر زن و دو کاراکتر مرد می‎شود که خانم‏ "مینا پناهی" نقش آلا و خانم "سروناز مددی" نقش میترا را در این نمایش ایفا می‎کنند و همچنین آقای "بهرام حسن بابایی" در نقش امید و آقای "فرید ادهمی" نقش آرش را در این نمایش بر عهده دارند. 
  
محمدی با اشاره به این که فعالیت خود در عرصه‎ی تئاتر را از سال 86 به طور جدی آغاز کرده است، گفت: در حدود 23 نمایش به عنوان دستیار و مشاور کارگردان فعالیت داشته‎ام و سال گذشته نیز نمایش "والس تصادفی" را کارگردانی کردم و امید است نمایش "خشکسالی و دروغ" نیز مورد استقبال هنردوستان شهرمان قرار بگیرد. 
  
گفتنی است، پیش فروش بلیط‌های نمایش "خشکسالی و دروغ" از 21 خرداد ماه آغاز شده است و این نمایش از هفت الی 21 تیر ماه سال جاری به روی صحنه می‌رود. 
 

ارسال نظر