چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
کد خبر38719

با تصمیم شورای سازمان ورزش؛
مدیرعامل باشگاه شهرداری ابقا شد/ سرپرست موقت ماشین سازی انتخاب شد

ماشین سازی شهرداری.jpg

شهریارنیوز: میرمعصوم سهرابی بعنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز ابقا شد و علی خاکزاد تا تعیین هیئت مدیره و مدیرعامل جدید بعنوان سرپرست باشگاه ماشین سازی انتخاب گردید.

به گزارش شهریار، در جلسه ای که با حضور اعضای شورای سازمان برگزار شد سهرابی به عنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری انتخاب شد و همچنین در این جلسه حمید شاهوردی بعنوان مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریزمنصوب شد.

در جلسه ای با حضور اعضای شورای سازمان برگزار شد میرمعصوم سهرابی بعنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز ابقا شد و علی خاکزاد تا تعیین هیئت مدیره و مدیرعامل جدید بعنوان سرپرست باشگاه ماشین سازی انتخاب گردید همچنین در این جلسه حمید شاهوردی بعنوان مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریزمنصوب شد.

در جلسه شورای سازمان مقررگردید باشگاه ماشین سازی از زیرمجموعه سازمان ورزش بیرون آمده و مستقیما زیر نظر شهرداری تبریزبه فعالیت خود را ادامه دهد.

 در این جلسه مصوب شد تمامی فعالیت تیمهای ورزشی زیر نظر باشگاه شهرداری انجام بگیرد که مدیرعاملی آن کماکان برعهده میرمعصوم سهرابی خواهد بود.

شورای سازمان بالاترین مرجع تصمیم گیری در ورزش شهرداری تبریز است که سیاستگذاری کلان ورزش را برعهده دارد این شورا متشکل از شهردار، رئیس و چند نفر از اعضای شورا و همچنین از پیشکسوتان ورزش تبریز می باشد.

ارسال نظر