چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
کد خبر38722

مسابقات اسکواش جام رمضان در تبریز برگزار می‌شود

photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۳_۲۳-۲۴-۵۷.jpg

شهریارنیوز: رئیس هئیت اسکواش شهرستان تبریز از برگزاری مسابقات اسکواش جام رمضان در تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از هیات اسکواش آذربایجان شرقی، احمد رحمانی گفت: مسابقات اسکواش جام رمضان در تبریز با حمایت  هیات اسکواش استان و همکاری خانه محیط زیست و توسعه پایدار  طی روزهای بیست و پنجم و بیست و هشتم در بخش آقایان و خانمها برگزار خواهد شد . 

وی ضمن قدردانی از حمایتهای دکتر حسن زاده رئیس هیأت اسکواش آذربایجان شرقی گفت: هیات تبریز برنامه‌های خود را در سال ۱۳۹۶ بر اساس برنامه‌ های پیش بینی  شده هیات  استان پیگیری می‌کند که یکی از این برنامه‌ها برگزاری مسابقات در مناسبتهای مختلف میباشد.

رحمانی ضمن اعلام این که مسولیت اجرای مسابقات در بخش آقایان برعهده علی شفیعی راد  و در بخش بانوان ، بر عهده  خانم طغیانیان  هست،  اعلام کردند:  ناظرین  مسابقات توسط  آقای سعید فرشباف دبیر هیات اسکواش استان معرفی خواهند شد.

رحمانی در خصوص انتخاب نماد سیاه خروس (گونه درحال انقراض جنگلهای ارسباران) برای  مسابقات جام رمضان، گفت: تفاهم کمیته محیط زیست و توسعه پایدار استان آذربایجان شرقی با هیات اسکواش در راستای ایجاد حساسیت محیط زیستی در بین جامعه ورزشی یکی از بارزترین نکات این مسابقات میباشد که  امیدواریم همکاری های فی مابین به طور موثر ادامه یابد تا همه باهم در افزایش دغدغه مندی و حفظ محیط زیست  کوشا باشیم.

رئیس هیات اسکواش تبریز در پاسخ به سوالی در خصوص احداث سالن جدید در شاهگلی تبریز اعلام کرد: این سالن قرار هست با همکاری شهرداری منطقه دو تبریز  و سازمان پارکها و فضای سبز  در تفرجگاه ائل گلی احداث شود که کلنگ زنی این مجموعه توسط شهردار کلانشهر تبریز و  مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی  انجام پذیرفت ، امیدوارم با احداث این مجموعه امکانات زیر ساختی این رشته ورزشی بهبود و موجب رشد کمی و کیفی ورزشکاران علاقمند شود .

ارسال نظر