پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
کد خبر38732

شهردار تبریز:
خیمه های معرفت در ۸ نقطه شهر برپا شده است / استفاده از ظرفیت معنوی ماه رمضان برای خدمت به شهروندان

 گزارش تصويري: بازديد امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از فعالیت های فرهنگی شهرداری در بوستان های تبريز

شهریارنیوز: شهردار تبریز برپایی خیمه های معرفت در هشت منطقه مختلف شهر تبریز همزمان با ماه مبارک رمضان را فرصتی مغتنم برای استفاده از ظرفیت های معنوی ماه رمضان دانست.

به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی که به همراه حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم از خیمه معرف پارک شمس تبریزی بازدید می کرد طی ارائه گزارشی به نماینده ولی فقیه اظهار داشت: شهرداری تبریز با همکاری گروههای مذهبی از اول ماه رمضان در ۸ نقطه تبریز اقدام به برپایی غرفه های معرفت برای استفاده بیشتر شهروندان از ظرفیت معنوی این ماه مبارک نموده است.

دکتر نجفی با تشریح فعالیت های معنوی و قرآنی صورت گرفته در خیمه های معرفت اظهار داشت: حضور روحانیون در این غرفه ها و پاسخگویی به شبهات و سوالات شرعی شهروندان، غرفه های مشاوره، پرسش و پاسخ، مباحث اعتقادی، برگزاری مسابقه در بین کودکان و نوجوانان حاضر در پارک و ارائه برنامه های آموزشی مختلف از جمله فعالیت های صورت گرفته در خیمه های معرف بوده است.

شهردار تبریز با اشاره به حضور ۵۰ نفر از روحانیون در این خیمه ها افزود: خیمه های معرفت در پارکهای ائل گؤلی، مشروطه، شمس تبریزی، پارک جنگلی ارم، یادگار امام، عینالی، و پارک آبشار برپا شده است که خوشبختانه این خیمه ها با استقبال گسترده همشهریان مواجه شده است.

شهردار کلانشهر تبریز در پایان سخنانش با تقدیر و تشکر از امام جمعه محبوب و مردمی تبریز جهت حضور و بازدید برنامه اثرگذار و ثمر بخش فرهنگی اظهار داشت: خیمه های معرفت از اول ماه مبارک رمضان در ۸ نقطه از شهر برپا شده است و با توجه به استقبال بسیار خوبی که شهروندان از این برنامه ها داشته اند تا پایان ماه مبارک نیز به فعالیت ادامه خواهند داد.

 

ارسال نظر