پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
کد خبر38750

حق هوادار نیست که اینطور نگرانش کنیم
کیانی: شنبه منتظر همه بچه‌ها هستم

01138222.jpg

شهریارنیوز: کاپیتان باشگاه تراکتورسازی تبریز معتقد است که همه بازیکنان این تیم با قدرت از اولین روز در تمرینات حضور پیدا می کنند و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

مهدی کیانی که قرارداد خودش را در این فصل با همان رقم فصل گذشته تمدید کرد در مورد خداحافظی بعضی از بازیکنان تیم با هواداران تراکتورسازی و احتمال جدایی این بازیکنان گفت: من شرایط همه بچه ها را درک می کنم و به عنوان کاپیتان تیم در این مورد هم با مدیریت باشگاه صحبت کردم. اقای آجورلو شبانه روز به دنبال تهیه پول و دادن طلب بچه ها است. قطعا ما هم وظیفه داریم در این شرایط سخت به باشگاه کمک کنیم آن هم در شرایطی که می دانیم بالاخره طلب ها پرداخت خواهد شد و فقط باشگاه از ما مدتی فرصت خواسته است.

کیانی در خصوص شروع تمرینات تراکتورسازی از روز شنبه هفته آینده گفت:آقا یحیی می آید که کار را با قدرت شروع کنیم و ما هم باید این وضعیت را درک کنیم. بازیکن تعصب و علاقه خودش به پیراهن تیم را در این شرایط سخت نشان می دهد. من از همه بچه ها انتظار دارم شنبه با قدرت بیایند و کنار تیم باشند. این هوادار در گرما و سرما از ما حمایت کرده حالا نباید در این شرایط سخت باعث نگرانی هوادارانمان بشویم. من شک ندارم همه بچه ها می مانند و باز هم پیراهن سرخ تراکتور را می پوشند. از همینجا می گویم که شنبه منتظر همه بچه ها هستم. بیایید و تیم محبوبتان را در این وضعیت تنها نگذارید.

کاپیتان تراکتورسازی اضافه کرد:من هم از باشگاه طلب دارم  مثل همه بچه ها اما بالاخره باشگاه هم مشکلاتی دارد. بالاخره پول می رسد و همه طلب ها پرداخت می شود اما فرصت تمرین کردن را نباید از دست بدهیم. حق این هوادار نیست که روز اول تمرین نگرانش کنیم و به خاطر تاخیر در پرداخت طلب ها نخواهیم در کنار تیم باشیم. بچه ها این وضعیت را درک می کنند چون می دانند پوشیدن پیراهن تراکتورسازی افتخار است. امسال که امکان جذب بازیکن جدید را نداریم باید همه کنار هم باشیم و تعصب خودمان را به این پیراهن ثابت کنیم.

کیانی در پایان گفت: به هوادارانمان می گویم که از شما انتظار زیادی در این فصل داریم. در همه بازی ها روی کمک شما حساب می کنیم. چون جای خالی همه مشکلات و کمبودها با حضور شما پر می شود. شما پرشورها هستید که تراکتورسازی را قدرتمند و مدعی می کنید. روی غیرت تک تک بچه های تیم حساب کنید ما هم روی حمایت تک تک شما حساب می کنیم.

ارسال نظر