شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
کد خبر38759

استاندار آذربایجان‌شرقی:
409 هزار متر مربع فضا برای ارائه‌ی خدمات بهداشتی و درمانی در دست اجراست

115200.jpg

شهریارنیوز: استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: 409 هزار متر مربع فضای فیزیکی به منظور ارائه‌ی خدمات بهداشتی و درمانی در استان ما در دست اجراست.

به گزارش شهریار به نقل از ایسنا، اسماعیل جبارزاده در آیین افتتاح پروژه‌های درمانی، رفاهی و دانشجویی در تبریز اظهار کرد: با هر بار حضور وزیر بهداشت در استان ما، شاهد پیشرفت بسیاری در حوزه‌ی درمانی در استان بوده‌ایم و جای خرسندی است که استان ما مورد عنایت ویژه قرار گرفته است. 

  وی افزود: اگر توسعه‌ی فیزیکی مراکز بهداشتی نبود، امروزه خدمات درمانی در حد مطلوب ارایه نمی‌شد. 

  جبارزاده افزود: بیمارستان اهر، هریس و سراب از جمله‌ی این طرح ها هستند که سبب شده است تا ارایه‌ی خدمات پزشکی و درمانی ما در حد مطلوب باشد. 

  وی عنوان کرد: طرح تحول سلامت پس از تغییر دولت در زمان وزارت دکتر مسعود پزشکیان ابتر ماند و نظام سلامت از نظر شاخص‌های بهداشتی و سلامت در دولت تدبیر و امید تحقق یافت و به ثمر نشست. 

  جبارزاده تاکید کرد: بخش عمده‌ای از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی وابسته به طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید بود و در دولت نهم و دهم نظام سلامت از وضع اسفناکی برخوردار بود. 

  وی خاطرنشان کرد: امید است تا در چهار سال دوم دولت تدبیر و امید برنامه‌های بهداشتی و درمانی به طور کامل به مرحله‌ی اجرا درآیند و چهار سال برای اجرای یک طرح  کافی نیست، امید است وزیر بهداشت کنونی، پیشنهاد ریاست جمهوری را برای باقی ماندن بر مسند وزارت بهداشت را بپذیرند. 

  استاندار آذربایجان‌شرقی متذکر شد: کل بودجه ی عمرانی استان ما 309 میلیارد تومان است که تنها 50 درصد آن اختصاص داده شده و جای خرسندی است که با این بودجه ‌ی محدود، طرح های عمرانی بسیاری در استان ما افتتاح شده است.

ارسال نظر