یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
کد خبر38777

اثر تحسین شده جشنواره فیلم فجر به سینماها آمد (+عکس)

resized_710460_142.jpg

شهریارنیوز: «رگ خواب»، اثر جدید حمید نعمت الله درباره فروپاشی یک زن است که از امروز 27 خردادماه در سینماهای سراسر کشور اکران عمومی می شود.

به گزارش شهریار به نقل از عصرایران،  فیلم سینمایی «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله از امروز در سینماهای سراسر کشور به نمایش در می آید.

«رگ خواب»، اثر جدید حمید نعمت الله درباره فروپاشی یک زن است که در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر در بخش مسابقه اصلی به نمایش درآمد و از امروز 27 خردادماه در سینماهای سراسر کشور اکران عمومی می شود.

در این فیلم که نامزد دريافت چهار سيمرغ و برنده سه سيمرغ بلورين از جشنواره فيلم فجر بود، لیلا حاتمی، کوروش تهامی و الهام کردا به ایفای نقش می پردازند که لیلا حاتمی برای بازی در آن سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از هیات داوران جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

موسیقی این فیلم ساخته سهراب پورناظری و با صدای همایون شجریان در جشنواره فجر و پس از رونمایی رسمی از آلبومی به همین نام با استقبال فراوان مخاطبان مواجه شد.

«رگ خواب» پس از پایان جشنواره فیلم فجر در نظرسنجی منتقدان ماهنامه فیلم به عنوان بهترین فیلم جشنواره سی و پنجم فیلم فجر انتخاب شد. نعمت الله پس از پایان ساخت این فیلم ، اثر دیگری با نام «شعله ور» را نیز ساخته است که در نوبت اکران قرار دارد.

پوستر فیلم رگ خواب

پوستر فیلم رگ خواب

 

ارسال نظر