دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
کد خبر38796

خط‌کشی خیابان‌های بعثت، بیلانکوه غربی و شرقی توسط شهرداری منطقه۱

خط کشی شبانه (2).jpg

شهریارنیوز: معاون حمل‌و‌نقل‌وترافیک شهرداری منطقه ۱ گفت: خط‌کشی خیابان‌های بعثت، بیلانکوه غربی و شرقی در سطح این منطقه آغاز شده است.

به گزارش شهریار به نقل از مهدی‌زاده اعلام داشت: پس از اتمام آسفالت ریزی  اساسی این خیابان‌ها که از جمله خیابان‌های پر تردد است، بلافاصله عملیات شبانۀ خط کشی در این مسیرها آغاز شد.

معاون حمل‌و‌نقل‌وترافیک شهرداری منطقه ۱ گفت: خط کشی راهها از علائم ترافیکی مهم محسوب می شود که نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان داشته و تاثیر بسزایی در روان سازی ترافیک دارد.

وی هدف از انجام خط کشی در خیابانها و معابر سطح شهر را فراهم آوردن محوری قابل رویت در طول شبانه روزی و تسهیل در امر عبورو مرور رانندگان در این محورها دانست و اعلام نمود: به همین جهت اجرای این عملیات با جدیت در دستور کار اجرایی محموعه معاونت حمل و نقل  قرار گرفته است.

مهدی‌زاده اضافه کرد: این خط کشی ها به طول بیش از ۱۲ کیلومتر در خیابانهای بعثت ، بیلانکوه غربی و شرقی انجام شده است و برای جلوگیری از به وجود آمدن ترافیک در ساعات تردد خودروها، یک تیم عملیاتی مشخص این خط کشی ها را در ساعات پایانی شب انجام  دادند.

 

ارسال نظر