دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
کد خبر38798

استاد خوشنویسی و پیشکسوت تبریزی مطرح کرد:
همایش خوشنویسی اقدامی مناسب برای شناسایی استعدادهای نو است

1.jpg

شهریارنیوز: استاد خوشنویسی و پیشکسوت تبریزی برگزاری همایش خوشنویسی کتابت قرآنی را اقدامی مناسب برای شناسایی هنرمندان با استعدادهای ناشناخته دانست.

به گزارش شهریار، استاد تجویدی در حاشیه چهارمین همایش خوشنویسی کتابت قرآنی در محل گالری سازمان فرهنکی هنری شهرداری تبریز گفت: برگزاری چنین همایش هایی با گردهم آوردن هنرمندان شور و شوق مضاعفی را برای هنرمندان جوان و پیشکوست بوجود می آورد تا بیش از پیش به هنروری و خلاقیت روی آورند.
وی با بیان اینکه در تمامی دوره های همایش خوشنویسی کتابت قرآنی حضور یافته است؛ اظهار داشت: نقش موثر این همایش در ایجاد نشاط برای افراد باتجربه و جلوگیری از فراموشی و افسردگی انکار ناپذیر بوده و از این روست که خوشنویسان پیشکسوت هر سال از این همایش استقبال بسیار خوبی کرده اند.
استاد تجویدی در بررسی همایش خوشنویسی کتابت قرآنی تصریح کرد: خوشنویسی هنری فرهنگی بوده که سعی در ماندگار کردن شعر و ادب دارد و پرداختن به آن در زمان مشخص و در کنار دیگران کار سختی است که همایش خوشنویسی این توانایی هنرمندان را به چالش می کشاند.
استاد خوشنویسی و پیشکسوت تبریزی حضور پر شور و اشتیاق هنرمندان جوان و با تجربه را در کنار یکدیگر در همایش خوشنویسی مبنی بر حمایت آنها از اقدام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز دانست که این همایش نه تنها از هنر خوشنویسی که از هنرمندان نیز حمایت کرده است.
گفتنی است؛ همایش خوشنویسی کتابت قرآنی در چهارمین دوره خود از ساعت 22 شامگاه شنبه تا سحرگاه روز یکشنبه در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد.

ارسال نظر