دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
کد خبر38823

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز:
آغاز به کار مروجین مدیریت مصرف در برق تبریز

1.jpg

شهریارنیوز: معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مروجین مدیریت مصرف انرژی در شرکت توزیع نیروی برق تبریز آغاز به کار می کنند.

به گزارش شهریار، اصغر بابازاده افزود: این مروجین با مراجعه به واحدهای صنعتی به ترویج مصرف بهینه انرژی و جلب  همکاری مشترکین صنعتی در طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: مروجین مدیرت مصرف علاوه بر اجرای برنامه های پاسخگوئی بار   به عنوان  پل ارتباطی بین شرکت توزیع نیروی برق تبریز و واحدهای صنعتی عمل کرده  و  با انعکاس مشکلات، چالش ها و انتظارات واحد های صنعتی از شرکت های برق،   تلاش در جهت رفع آنها در چارچوب قوانین و مقررات خواهد داشت.

بابازاده تصریح کرد: با توجه به افزایش دما و رشد مصرف برق، نیاز شبکه سراسری به کاهش پیک مصرف برق در تابستان جهت جلوگیری از خاموشی بیش از پیش مشهود می نماید .

 وی ادامه داد: در این خصوص  با توجه به پتانسیل بالای مشترکین صنعتی، همکاری این مشترکین  دربرنامه های  تشویقی مدیریت مصرف (پاسخگوئی بار) بیش از پیش مهم می باشد.

بابا زاده افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز با شرکت مهندسی موج گستر آفاق نیرو(مگانیر) به عنوان مروج مدیریت مصرف و بازوی اجرائی و کمکی به دفتر مدیریت مصرف شرکت جهت جلب همکاری حداکثری مشترکین صنعتی برای کاهش پیک مصرف برق در تابستان سال ۹۶، اقدام به عقد قرارداد کرده است.

گفتنی است با وجود اینکه صنایع یک درصد مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز را تشکیل می دهند اما ۳۵ درصد مصرف برق را به خود اختصاص داده اند و همین موضوع مدیریت مصرف در صنایع را ضروری می سازد.

ارسال نظر