سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
کد خبر38837

شهردار تبریز در بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 3 تاکید کرد:
ایجاد همدلی و وفاق بین شهروندان و مدیریت شهری، سرلوحه اهداف شهرداری های مناطق

67.jpg

شهریارنیوز: شهردار کلانشهر تبریز در بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 3 بر ایجاد همدلی و وفاق بین شهروندان و مدیریت شهری و قرار دادن این اصل در سرلوحه اهداف شهرداری های مناطق تاکید کرد.

به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی به همراهی پرویز عباس نژاد شهردار منطقه 3 با حضور در کوی امام رضا منطقه خیابان طالقانی از این کوی بازدید کرده و با اهالی محل دیدار کرد و گفتگو کرد.

دکتر نجفی در ادامه بازدید از این منطقه شهرداری تبریز، از پروژه های عمرانی سطح حوزه شهرداری منطقه 3 بازدید کرده و حل دغدغه های اهالی ساکن در مناطق کم برخوردار را از اولویت کارهای شهرداری تبریز عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: ما باید بیش از پیش عملکرد عادلانه در توزیع و پراکنش منطقه ای پروژه ها و ارائه خدمات محله ای را افزایش دهیم.

دکتر نجفی افزود: ایجاد همدلی و وفاق بیشتر ما بین شهروندان و شهرداری باید سرلوحه اهداف قرار گیرد و خدمت رسانی به همشهریان عزیز و آسایش و آرامش آنها را از ضروریات کاری خویش دانسته و بدان عمل نماییم.

شهردار تبریز، اعتماد عمومی شهروندان را سرمایه ارزشمندی برای شهرداری ذکر کرده و گفت: عملکرد منطبق با ارزشهای انسانی و لحاظ کردن بیش از پیش شأن و منزلت شهروندان موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان خواهد شد.

در این بازدید شهردار منطقه پرویز عباس نژاد و معاون خدمات شهری و اجرایی و معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 شهردار تبریز را همراهی می کردند.


ارسال نظر