سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
کد خبر38842

اجرای عملیات سراسری لکه گیری معابر در بیش از ۱۸ محله شهرداری منطقه دو

IMG_3019.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۲ تبریز از اجرای عملیات لکه گیری معابر شهرداری منطقه دو تبریز در بیش از ۱۸ محله این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسایی افزود: طبق برنامه منسجم و روزانه برای عملیات روان سازی تردد شهری و انجام لکه گیری معابر سطح حوزه، اکیپ فعال و مجرب این منطقه در بیش از ۱۸ محله سطح حوزه، عملیات لکه گیری مسیرها را به انجام رساندند.

وی ادامه داد: در این عملیات که ۲۸ خردادماه به انجام رسیده است ۲۱ تن آسفالت در مسیرهای اصلی و فرعی شهرک های ولیعصر جنوبی شامل خیابان های آذری تا استاد معین، کوی شبنم شهرک زعفرانیه، مسیرهای الهی پرست و ویلاشهر، خیابان عزیزآباد شهید منتظری و مسیر اصلی خیابان رجائی شهر حدفاصل میدان روحانی تا ویلاشهر با استفاده از دستگاه برش و کاتر زنی صورت گرفته است.

شهردار منطقه دو تبریز ادامه این عملیات را در خیابان ۳۵ متری سینای کوی مخابرات، شهرک یاغچیان و شمس آباد ذکر کرد و اظهار داشت: علاوه بر محلات مذکور ادامه عملیات لکه گیری آسفالت در کوی ماندانا و کوچه های تابعه، کوی نیلوفر ائل گلی و ... نیز به انجام رسیده است.

بنابه اعلام شهردار منطقه دو تبریز بر اساس تقسیم بندی و انسجام کلیه نیروهای تلاشگر، این منطقه برای نهضت آسفالت ریزی معابر محدوده این شهرداری، اجرای عملیات تسهیل تردد شهروندان و یکدست نمودن معابر و رفع موانع فیزیکی مسیرها را از ابتدای سال آغاز کرده و این عملیات برای روان سازی عبور و مرور شهری، با انجام لکه گیری و چاله زدائی محل های مورد نیاز با استفاده از دستگاه های کاتر برش زنی و تراش آسفالت همچنان تداوم دارد.

عملیات لکه گیری آسفالت سطح حوزه شهرداری منطقه دو تبریز طبق برنامه ریزی انجام گرفته در تمامی مسیرهای اصلی و فرعی تا پایان فصل کاری ادامه می یابد.


 

ارسال نظر