سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
کد خبر38844

آسفالت ریزی ۲۰ متری مارالان و کوی پارس طالقانی توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز

32.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۳ تبریز با بیان اینکه توزیع آسفالت در بین محلات نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته افزود: در حدود نزدیک به سه ماه سپری شده از سال جاری، روکش آسفالت بیشتر خیابان ها و معابر اصلی و فرعی منطقه بهسازی و اصلاح شده است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، پرویز عباس نژاد اضافه کرد: در همین راستا و به منظور تامین رفاه شهروندان محترم طی روز گذشته ، کوی پارس در خیابان طالقانی و همچنین ۲۰ متری مارالان از سوی اکیپ های آسفالت این منطقه آسفالت و بهسازی گردید.

وی با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی کلیه نیروهای خدمات شهری ، شهرداری منطقه ۳ برای نهضت آسفالت ریزی معابر و همچنین رفع موانع فیزیکی مسیرها را از ابتدای سال آغاز کرده  ، خاطرنشان ساخت:  این عملیات با انجام لکه گیری و چاله زدائی محل های مورد نیاز با استفاده از دستگاه های کاتر برش زنی و تراش آسفالت در اکثر معابر اصلی وهمچنین محلات وکوی های این منطقه  به انجام رسیده و ادامه این فعالیت در سطح حوزه منطقه همچنان تداوم خواهد داشت.

شهردار منطقه ۳ خاطر نشان کرد: این منطقه در راستای ارتقاء کمی و کیفی خدمات رسانی و جلب مشارکت عمومی شهروندان تا کنون گام های موثری را برداشته است و همواره برنامه های مدونی را در این زمینه اجرایی خواهد کرد که نهضت آسفالت یکی از این برنامه های مدون است.

ارسال نظر