سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
کد خبر38846

اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در پنج مرکز شهرداری منطقه ۵

392.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: بابهره برداری از دو فرهنگسرای ولی امر و مرزداران تعداد مراکزاحداث شده با این کاربری به هفت مورد می رسد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، یعقوب هوشیار افزود:  احداث مراکزفرهنگی همچون فرهنگسرا ،قرائت خانه و خانه سلامت ازمهمترین اقدامات این منطقه درسالهای اخیربوده استو

وی اضافه کرد: برای احداث هفت پروژه فرهنگی ۱۲۰میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت مراکزفرهنگی اظهارداشت: احداث مراکزفرهنگی به ویژه درشهرک های جدید اولویت گذاری شده که دراین راستا هفت پروژه درنقاط مختلف منطقه برنامه ریزی شده که ۲ پروژه باقیمانده و تا پایان سال به اتمام می رسد.

هوشیارتوانمندسازی شهروندان درحوزه اجتماعی را ازاهداف اصلی مراکزفرهنگی برشمرد وگفت : در پنج مرکز فرهنگی فعال که احداث آنها به اتمام رسیده روزانه کلاسهای آموزشی در ۳۵ رشته متنوع برگزارمی شود.

شایان ذکراست شهروندان جهت اطلاع از زمان وبرنامه کلاسها می توانند باشماره تلفن های ۳۶۶۹۰۰۴۱-۳۶۶۸۷۴۰۰-۳۶۶۰۹۷۱۷ تماس حاصل فرمایند.

خانه سلامت در پارک بانوان باغمیشه، فرهنگسرای فرشته، فرهنگسرای استانداری، فرهنگسرای مرزداران و قرائت خانه باغمیشه پنج مرکزی هستند که به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

ارسال نظر