یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
کد خبر39053

توسط شهرداری منطقه ۵ اجرا شد،
پایان زیرسازی اساسی وشروع آسفالت ریزی ۲۴متری دهخدا در ولیعصر دوم

IMG_2404.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه پنج تبریز گفت: با پایان زیرسازی اساسی خیابان ۲۴ متری دهخدا درکوی ولیعصر دوبه طول۵۰۰متر ، این پروژه در چند روز آینده از آسفالت ریزی اساسی برخوردار خواهد شد.

به گزارش شهریار به مقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: نهضت آسفالت ریزی اساسی که در سال جاری مورد تاکید قرار گرفته توسط شهرداری منطقه پنج طبق زمانبندی آغازشده که در حال اجرا است.

 وی در ادامه با بیان اینکه در تمامی معابری که نیازمند لکه گیری و آسفالت ریزی اساسی هستند در قالب طرح خدمات محله ای این پروژه انجام خواهد شد افزود : کوچه های ولیعصر دو با لکه گیری اساسی ساماندهی شده اند و خیابان ۲۴ متری دهخدا که دسترسی از اتوبان پاسداران به کوی بارنج و باغمیشه را میسر می سازد با زیرسازی به روش فنی و مهندسی آسفالت ریزی خواهد شد.

 شهردار منطقه پنج همچنین در خصوص این پروژه گفت : به منظور هدایت آبهای سطحی و جلوگیری از تخریب آسفالت قبل از زیرسازی اساسی ، عملیات زهکشی نیز انجام شده است.

 شایان ذکر است پیش از این محلات و معابر شهرک باغمیشه ، مرزداران ، مسیر جاده تهران ، کرکج ، بارنج نیز از خدمات محله ای و آسفالت ریزی اساسی بهره مند شده بودند.

ارسال نظر