یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
کد خبر39066

هفته نکوداشت ادبیات کودک تبریز برگزار می شود

1233333333.jpg

شهریارنیوز: به همت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز هفته نکوداشت ادبیات کودک تبریز برگزار می شود.

به گزارش شهریار، برنامه هفته نکوداشت ادبیات کودک تبریز در راستای هدف گزاری های کلان در بخش ادبیات کودک و نوجوان تبریز و با رویکرد معرفی فعالان و پیشکسوتان این حوزه از فرهنگ و هنر شهر، همچنین ارج نهی به تولید کنندگان آثار فاخر ادبی کودک شکل گرفته است.

دبیر شورای فعالان فرهنگی هنری کودک و نوجوان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز  در خصوص برگزاری این برنامه گفت: ایده و طرح کلی و اولیه ی این پروژه ی فرهنگی برای اولین بار در شورای فعالان فرهنگی هنری کودک و نوجوان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مطرح و مورد استقبال اعضای شورا قرار گرفت.

محمد قضائی افزود: این طرح در روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توسط احسان شامی مسئول روابط عمومی و خانم فرینوش اکبرزاده کارشناس خبری و فعال مطبوعاتی که خود سبغه و سابقه ی فعالیتهای فرهنگی متعدد نیز دارد مورد کارشناسی و ایده پردازی قرار گرفته است.

وی گفت: این هفته از 14 تا 18 تیرماه یعنی از روز ملی قلم تا روز ملی ادبیات کودک به مدت پنج روز در محل خانه هنرمندان (ختایی) تبریز با ویژه برنامه های متعدد برگزار می شود.

گفتنی است تجلیل از مقام علمی و ادبی اساتید و پیشکسوتان حوزه ادبیات کودک تبریز، رونمایی از آخرین آثار تولیدی این عزیزان، سخنرانی در قالب سمینار های علمی و ادبی در بخش کودک و نوجوان، رونمایی از دو عنوان جشنواره در بخش ادبیات کودک و نوجوان از جمله برنامه های این هفته میباشد.

 

ارسال نظر