دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
کد خبر39082

رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر عنوان کرد؛
ارائه بیش از ۱۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سه ماه اخیر

57313726.jpg

شهریارنیوز: رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر از ارائه بیش از ۱۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط این بانک در سه ماه اخیر خبر داد.

به گزارش شهریار، صفر صلاح‌لو با اعلام این خبر اظهار داشت: بانک شهر به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال مالی در ارتباط با عموم شهروندان، از بانک‌های مهم در حمایت از تسهیل ازودواج جوانان به شمار می‌رود.
وی تصریح کرد: در این راستا، در دو ماه گذشته ۸۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۰ میلیون تومان، به زوج‌های متقاضی ارائه شده که در قیاس با حجم تسهیلات ارائه‌شده از سوی سایر بانک‌ها، قابل‌توجه است.
وی همچنین از کاهش مطالبات معوق غیرجاری این بانک خبر داد و افزود: این معوقات شامل شهروندان و بخش‌های مختلف صنفی و اقتصادی است که به هر دلیل، نتوانسته‌اند بدهی خود را در موعد مقرر پرداخت کنند.
رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر، از اعطای ۶ درصد بخشودگی جرایم در این بانک خبر داد و افزود: با پیش‌بینی مشوق‌های لازم از سوی بانک شهر و همچنین با ارتباط ارزنده بانک با شهروندان و موسسات و واحدهای تولیدی و صنفی، شاهد کاهش مطالبات معوق غیرجاری این بانک بوده‌ایم.
صلاح‌لو بانک شهر را از حامیان اقتصاد تولیدمحور در منطقه خواند و افزود: خدا را شاکریم که با اتخاذ یک سری تدابیر لازم، موفق شدیم در کنار برخی موسسات و واحدهای تولیدی که به دلایلی با مشکلات و مضیقه‌هایی مواجه بودند، قرار گرفته و مانع از قطع فعالیت‌های واحدهای تولیدی شویم.
وی با بیان این‌که رویکرد حمایتی، رسالت بانک شهر در زمینه اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: حمایت از فرصت‌های شغلی و اعطای تسهیلات به معرفی‌شدگان ستاد تسهیل واحدهای تولیدی (بهین‌یاب) از تمهیدات بانک شهر در این زمینه است.

ارسال نظر