سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
کد خبر39096

آسفالت ریزی کوچه شهریار رواسان؛
گام به گام با اجرای طرح خدمات محله ای توسط شهرداری منطقه 7 تبریز

QU9A3566.JPG

شهریارنیوز: با اتمام عملیات جدول گذاری و اصلاح آبروها در کوچه شهریار رواسان، عملیات آسفالت ریزی این محل ادامه دارد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، مهندس علی فرخی شهردار منطقه 7 با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی کوچه شهریار رواسان ، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این محل توسط شهرداری منطقه 7 به اتمام رسیده و عملیات آسفالت ریزی آن نیز ظرف چند روز آینده به اتمام خواهد  رسید.

فرخی تصریح کرد: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله کوچه شهریار به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محل شده بود ، عملیات جدول گذاری ، ساماندهی و اصلاح آبروها در این کوچه اجرا شد .

وی افزود: طول این کوچه 400 متر می باشد که در  عملیات عمرانی آن نسبت به تعویض جداول ، ساماندهی و اصلاح آبروها اقدام گردید که این امر باعث می شود هدایت آب های سطحی و ... به صورت مناسب صورت گیرد

مهندس فرخی اظهار داشت : امیدواریم با اتمام این عملیات ، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی ، بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.

ارسال نظر