سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
کد خبر39102

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز:
بیشترین حجم آسفالت‌ریزی شهر مربوط به مناطق کم‌برخوردار است

گزارش تصویری: تداوم روند آسفالت ریزی و لکه گیری های سراسری در سطح شهر

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: اولویت بندی آسفالت‌ریزی بر اساس تصمیم کمیته آسفالت شهرداری تبریز است و با توجه به خرابی، میزان جمعیت و مسائلی از این دست آسفالت ریزی و لکه‌گیری صورت می‌گیرد.

به گزارش شهریار به نقل از آناج، حسین منیری‌فر بیشترین آسفالت ریزی در سال گذشته را مربوط به مناطق کم‌برخوردار ۷ و ۱۰ تبریز دانست و توضیح داد: ادعای عدم آسفالت محله‌ها بعد از گذشت سال‌های سال کذب است وتوزیع آسفالت متوازن با جمعیت مناطق صورت می‌گیرد.

منیری‌فر خاطرنشان کرد: شهرداری دغدغه مناطق محروم را دارد و بعضی‌ها تهمت می‌زنند که تنها در آستانه انتخابات بعضی مناطق را آسفالت کرده‌ایم اما این موضوع تهمت محض است.

وی با اشاره به این مسئله که با توجه به نیاز معابر آسفالت ریزی اتفاق می‌افتد، ادامه داد: بعضا معابری وجود دارد که با وجود آسفالت ریزی در زمان کوتاهی دوباره آسفالت ریزی می‌شود که به علت خراب شدن معابر است و دلیل دیگری ندارد.

منیری‌فر متذکر شد: بیشتر کند وکاوهای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب صورت می‌گیرد که به دو دلیل اتفاق می‌افتد، دلیل اول ایجاد شبکه است که اگر بعد از آسفالت ریزی باشد قطعا اجازه این کند و کاوها را نخواهیم داد اما دلیل دوم مربوط به اتفاقات غیر قابل کنترلی مانند ترکیدگی لوله‌ها است که به دلیل فرسودگی شبکه‌های آب و فاضلاب است که در این صورت چاره‌ای نداریم و نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم لیکن ما اطلاع رسانی‌های لازم را قبل از آسفالت ریزی مناطق به تمام ادارات انجام می‌دهیم.

ارسال نظر